SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przypalony garnek. Ups. Jakieś rady ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !
Przypaliłem dziś garnek robiłem warzywa na parzę i za mało wody wlałem po czym się przypalił konkretnie. Macie jakieś sposoby ? Na doprowadzenie tego garnka do porządku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Tak, wywal, kup nowy taki sam i nikt w domu oprócz Ciebie nie będzie o tym wiedział.

Spróbuj "acze" "hiw" "cif" czy innych takich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Ja ile razy mleko po ugotowaniu jak robiłem owsianke z pozostałości przypalałem i garnek zawsze się elegancko normalnym płynem przy kilku minutach szorowania domywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1894
Ja regularnie gotujac ryz 'na chwile' zasiade do kompa, wracam po doslownie minucie, a cala kuchnia w dymie, w garnku nie ma wody, z bialego ryz sie robi czarny
Garnek da sie domyc - zwykly plyn do mycia naczyn i gabka z czescia do szorowania (szorstka strona), chwile trzeba trzec mocno przyciskajac i schodzi, dodatkowo przy okazji trening :D, bo reka po takim myciu dretwieje

Jak mozesz poswiec 10 minut i wypelnij ankiete do pracy magisterskiej https://docs.google.com/forms/d/1VA0SDBH6EAmg18nwmSUJhcPgu-yVjUFTcuXyJK54zSk/viewform
Dziękuje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
co innego jest jedzenie przypalić a co innego jak się sam garnek zjara, cif druciak i jazda, mozesz na wiertarkę druciaka założyć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak anubis, co innego jak garnek się sam przypali, a ryż czy ziemniaki z garnkiem. No walczę z nim, szoruję jak nie wiadomo co i lekko puściło z środka, po bokach nie ma chu*a żeby zeszło. Druciak na wiartarke niesamowity pomysł, ale wyobraź sobie, że nie mam wiartarki w domu obecnie

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-03-25 11:55:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mozesz też solą próbować z octem, parę łyzek soli i octu z wodą pół na pół, zagotuj i zostaw na noc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Spróbuję. Dam znać Dzięki. Muszę ten garnek doprowadzić do porządku. Mój ulubiony i nie widziałem takiego w sklepach. Ciężko go dostać. Jak jeszcze ktoś ma jakiś pomysł to niech śmiało pisze. Mimo tego dzięki again Anubis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
zalej samym octem,nie rozcieńczaj z wodą bo tylko osłabisz efekt,zostaw na noc i walcz. ewentualnie w sklepach mozna kupic pasty do przypalonych garnków, z doświadczeni wiem że dają radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, będę próbował wszystkiego !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Stara poczciwa pasta "Sama". Bardzo szorstka wszystko doczyści.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wylewka w siłowni.

Następny temat

czerwona ramka w avatarze

WHEY premium