SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do zawodów odzywki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1541
Więc tak za 2 tygodnie mistrzostwa polski od tygodnia jestem już w gazie. Teraz najcięższe 2 tygodnie więc chce się zaopatrzyć w jakieś odzywki myśle że BCAA oraz carbo wystarczy jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie. Więc tak które carbo wybrać https://sklep.sfd.pl/Trec_Max_Carb-opis619.html
https://sklep.sfd.pl/Olimp_CARBONOX-opis26327.html
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Carbo_Pur-opis7.html
i bcaa
https://sklep.sfd.pl/Olimp_BCAA_MegaCaps-opis1591.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5250
A bez koksu nie da się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Matko Frosti ogarnij się! SW to nie kulturystyka a chłopak się przygotowuje do startu. BCAA biorę olimpa ale czarne i nie mam nic do zarzucenia (na pewno lepsze od ostatniego TRECA). Co do podanych carbo to się nie wypowiem ale radzę uważać z wynalazkami typu Hi-tec bo mogą nie podpaść smakowo :P Kumpel kupywał carbo wymieszane z jakimś specyfikiem pobudzającym i bardzo sobie chwalił ale teraz nie pamiętam nazwy :(

P.S. street_fighter widzę że jednak zamierzasz startować... co z nosem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Sam jesteś koks.

Carbonox mogę polecić smak jak i działanie ok.

BCAA bierz z ActivLabu ( BCAA Xtra ) np Lemon lub Grapefruit.

Może jakiś izotonik do popijania na treningu ?

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Frosti... wyp*****laj kazda twoja wypowiedz to wolanie o pomste do nieba.

Do autora, mozesz sie ze mna nie zgodzic, ale wg mnie wynalazki typu carbo to strata kasy, juz lepiej zjesc banana albo cos w tym stylu...

BCAA jest spoko, ale w samych zawodach wiele nie pomoze.

Do samych zawodow mozesz sprobowac kofeiny, fajnie pobudza i nakreca, wzmaga koncentracje, u mnie w odpowiedniej dawce skacze troche agresja, hehe. Ogolnie to polecalbym cos pobudzajacego, ale bez pompy.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Przed zawodami ECA - efedryna, kofeina, aspiryna. Wcześniej lepiej sprawdzić jak to działa na organizm, żeby na godzinę przed walka nie zaskoczyła jakaś biegunka :D itp.

Wg mnie właśnie najlepiej przed zawodami wziąć tego typu dopalacz + jedzenie w formie normalnego posiłku lub suplementów (carbo, bulk itp.) To nie jest czas na bawienie się w ochronę mięśni (BCAA), ale na maksymalny power.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Frosti idz na bocznicę kolejową i tam rozładuj napięcie jednocześnie rozładowując wagony z węglem. Co do supli BCAA jak najbardziej około treningowo przed jak i po. Max Carb z Trec-niedroga i fajna opcja.Robisz z tego hipo-,izo- i hipertoniczny napój w zależności od stężenia roztworu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1541
Dobra odżywki kupione :) A z nosem narazie pociągnę :) Ktoś mówił coś o aspirynie do czego ona ma służyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3022
Podejrzewam, że jak przez te 2 tygodnie będziesz wysypiał się godzinę dłużej to lepiej na tym wyjdziesz, niż szprycując się chemią, której tak naprawdę nie potrzebujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie głównie do zapaśników (ale inni grapplerzy mile widziani)

Następny temat

Strach przed walką pomimo umiejętności

WHEY premium