SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przezwycieżyć siebie - moje przygotowania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
b. ladna sylwetka. z kostiumow najbardziej podoba mi sie ten czarny bikini. a buty wybralbym Ci jakies sandaly zeby odslonic nieco stopy. powodzenia w dalszych przygotowaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646


Rączka

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Fitmonster, a nie mialabys troche czasu zalozyc dziennik, w dziale blogow ze swoich przygotowan do tego wystepu? Pokazalabys jak sie odzywiasz by zejsc do niskiego Bf i jak cwiczysz. To by pomoglo wielu dziewczynom, co sie odchudzaja. A i brakuje nam profesjonalnie podchodzacych dziewczyn, na razie tylko Patka sie opedza przed "zarzutami", ze niszczy swoja "kobieca" figure. Bylabys pierwsza, ktora przygotowuje sie do zawodow, pokazuje stroj, jak sie zmienia, to bardzo pouczajace. Brakuje tego na tym forum. A takie ladne dziewczyny udowadniaja, ze fitnesski to nie kulturystki i sa zgrabne, ladne i ksztaltne jak trzeba i warto by tez "zwykle" kobiety pomyslaly o zaletach cwiczenia z ciezarami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646


Jeszcze jedno

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
Ciekawy pomysł.
Więc może przerzucę to na dzinniki treningowe i opiszę wszystko to co robię i jak jem. Całe przygotowania od poczatku do finału.
Dzięki, chyba mnie natchnęłaś, żeby trochę się nad tym blogiem skupić ;)

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
uaa jak dla mnie wyglądasz super lubie takie panienki.
Wiadomo długa droga do sukcesu, ale pierwszego oficjalnego fana już masz :]
Good luck ;]

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie moge sie doczekac relacji. bedzie bardzo ciekawie, bede sledzil :) powodzenia i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Super Super, moze bedziesz dla niektorych natchnieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1681
Ja jestem początkująca, trudno jest mi zabrać się za dietę i ćwiczenia. Twoja figura jest dla mnie ideałem, do którego dążę. I pytanie: mam pupcię jak orzeszek, a marzy mi się pełny, murzyński zad. Tłuszcz odkłada się głównie na boczkach i PLECACH. Czy możecie podesłać mi jakieś linki do ćwiczeń? Czy na diecie redukcyjnej moja pupa nie zaniknie zupełnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
Dziękuję.
Niedługo coś wstawię, specjalnie dla moich nowych fanów. W końcu przyjaźnie nastawionych ludzi nie można zawieść ;)
Ostatnio czuję jak spadają mi obwody całego ciała, szczególnie widać to po spodniach... Pasek to już rzecz niezbędna...
Zaczynam porządnie katować brzuch i zobaczę co z tego wyjdzie.
[na razie mam tyle zajęc i jestem tak zmęczona, że jednak nie dam rady "udźwignąć" jeszcze pisania dziennika... ale jeszcze zobaczymy]

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po treingu

Następny temat

mięśnie pod tkanką tłuszczową

WHEY premium