SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przezwycieżyć siebie - moje przygotowania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Jak się patrzy na ostatnie foty z zawodów, to masz zbyt męską sylwetkę, nie widać za bardzo wcięcia w talii... (ale mówię to jako amator kobiet a nie sędzia zawodów fitness) W sumie gdybyś poślady trochę przymasowała optycznie problem by się rozwiązał. Rozumem, że jesteś tam bardzo wysuszona. Mimo to ostatnie foto wszystko rekompensuje... śmiało moge powiedzieć że jesteś ładna dziewczyna z krwi i kości. Nie przesadzaj tylko z masą i szerokością pleców/barów. No a do granicy jest jeszcze daleko.
Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów


Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2009-12-25 20:15:05

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
Sadomaczo - wesołych świąt

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Fitmonster,
Obejrzyj sobie filmiki z treningów tej Pani:




Być może jej metody treningowe Ci coś podpowiedzą, albo dodasz coś do swoich codziennych. Na jej stronie www.bodyrock.tv jest mnóstwo porad, filmików itp. jednakże na youtubie filmy też są dodawane na bieżąco..

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
dziękuje kilka metod na pewno wykorzystam Pozdrowienia

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646


czasami życzenia się spełniają .... ja mam tylko jedno...

Zmieniony przez - Fitmonster w dniu 2009-12-26 12:22:55

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Nie ma za co : )
Powodzenia w treningach!

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 704
Fitmonster przyglądam się Twojemu dziennikowi od dawna-podziwiam kobiety takie jak Ty i w pełni rozumiem Twoje starania i poświęcenia w imię tego sportu. Sama trenuję od 2óch lat-mam ogromne nadzieje na jakieś starty w zawodach. Z wielką radością ogladam Twoje zdjęcia,czytam o treningach i diecie-czerpię z tego inspiracje dla siebie. Trzymam za Ciebie kciuki! Wiele osiągnęłaś-to jest tylko powód do dumy! Nie jest łatwo bo ten sport w większości przypadków nie jest społecznie akceptowany-ja dopiero zaczynam robić to poważniej i bardziej profesjonalnie a już to odczuwam-rodzina obrażona,że ma się "swoje godziny i swoje jedzenie".ludzie pukający się w głowę,gdy dziewczyna targa wieksze ciężary,żyje tym,bierze zestaw odżywek-kreatyna,boozer NO2,amino itd... Nie jest łatwo! Ale osiągnięcia są powodem do dumy! Warto robić to na przekór wszystkim!
Jestem Twoją fanką-bije od Ciebie wielka radość życia-zaraźliwa. A Twój podpis do profilu jest idelanym mottem na życie.
Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Moja droga ku doskonałości...
***
Ambasadorka programu Zgrabna OdNowa
www.ladykala-fitnessblog.blogspot.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
Lady_Kala - nawet nie zdajesz sobie sprawy jak miło przeczytać taką wiadomość po całym dniu ciężkich starań o coś co bardzo ważne (może nie do końca związane z fitness ale równie istotne i wymagające oddania "serca" i ogromnej pracy) ...od samego początku mojej przygody z fitness mój chłopak ostrzegał mnie, że nie będzie tylko kolorowo.... liczyłam się z tym, że będą mnie otaczać osoby trzymające za mnie kciuki i te które krytyką próbują "podciąć skrzydła" albo "otworzyć oczy"....ile ludzi tyle uwag. Najważniejsze to wiedzieć czego się naprawdę pragnie i dążyć by to osiągnąć... oczywiście nie za wszelką cenę.... fitness to moja pasja ale nie sposób na życie i przede wszystkim nie całe życie.... trenuje bo lubię a nie - bo muszę... jest granica której nie chce przejść i tego się trzymam...
Bardzo mnie cieszy, że są kobiety takie jak Ty i trzymam kciuki za twój sukces!!!! - jeśli w jakikolwiek sposób będę mogła pomóc pisz na mail

Pozdrawiam cieplutko

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 704
Smutne,że odruch ludzkiej życzliwości jest odbierany w dzisiajszych czasach jako coś niezwykłego-tacy powinni być dla siebie wszsycy. A tymczasem bardzo ciężko trafić na życzliwego człowieka... Nie powinnaś się przejmować nieprzychylnymi opiniami na swój temat-wiadomo,że zawsze znajdą się ci,którzy najczęsciej sami są nieudacznikami i nic w życiu nie osiągnęli ale za to odbijają sobie próbując za wszelką cenę podcinać skrzydła tym,którzy cięzko pracują na sukces. Nie da się wszystkich zadowolić-ważne,żeby żyć w zgodzie z sobą samym.
Dzięki za propozycję pomocy-chętnie się z Tobą skontaktuję bo mam kilka pytań dotyczących jakimi planami treningowymi osiągnęłaś takie wspaniałe wyniki.
Pozdrawiam serdecznie

Moja droga ku doskonałości...
***
Ambasadorka programu Zgrabna OdNowa
www.ladykala-fitnessblog.blogspot.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646


sylwestrowo.... SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po treingu

Następny temat

mięśnie pod tkanką tłuszczową

WHEY premium