SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przestroga odnośnie KOKSU - przedewszsytkim dla Młodych !

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 48522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
strongmen to ze ty osiągnoles bardzo szybko te 40 cm w rok nie swiadczy ze innym tez tak pojdzie ,niektorzy mają po prostu zdupczałą genetyke i 40 cm moze byc ich max? zaczynają od 25 cm w obwodzie...brakuje az 15cm do 40 ,tego sie w rok nie da zrobic... zresztą rozmiar to nie wszystko ,liczy ze jakosc tego mięsnia ,gęstosc.

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Dzięki ggobo. Czy te "atrakcje" o których piszesz męczyły Cię tylko na cyklu, czy coś zostało na stałe?

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1858
strongmen - a skad wiesz ile kijanka mial na starcie moze 29-30cm,ja tyle mialem i na pewno z takim startem nie mozna w rok dojsc na sucho do 40cm.A ty powinienes sie cieszyc ze zaczoles od 35 bo ja na 36 pracowalem dlugo i ciezko

""koko dżambo i do przodu""
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 54 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6835
Problem w tym ze kazdy chce miec duzo i szybko.Zauwazylem ze ludzie jakos dziwnie popadaja w skrajnosc po ktorej nastepuje zniechecenie.
Moze lepiej sobie wziasc wszystko na luzie i nie ogladac "Flexa", zadajac sobie potem potem pytanie "Siedem miechow silki zero alkoholu i ciagle nie to"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja sie zastanawiam czego wszyscy gadaja o bicepsie jakby to byl miernik paki :/
ciwcze dlugo bez koksu ... i takie efekty jak niekotrzy maja po koksie mnie smiesza.tym bardziej ze moja suplemnetacja jest bardzo uboga(od czasu do czasu krea i bialko)....a tak tro wszystko buduje na diecie....
i odpowiednim podejsciu do treniungu of cozzzzzzzz

hrhr ihaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Witam! Jak zaczynalem bralem na klate 40-50 kg. Rok czasu zajelo mi osiagniecie 80 kg,teraz podnosze 120 i jestem b.zadowolony. Naleze do osob,ktore maja wielki problem z nabraniem kazdego kg,kazdego cm. Uwazam,ze w moim przypadku powiekszenie lapy o 9 cm w niecale 3 lata to sukces.
Nigdy nie pisalem,ze sterydy sa bezpieczne.Tak samo jak nie sa bezpieczne prochy i alkohol.Uwazam tylko,ze stosowane rozsadnie nie narobia wiele szkod w naszym organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PODSUMOWUJAC
1. Koksy sa niebezpieczne.
2. Biorac je napewno sobie szkodzisz.
3. Brane w malych i rozsadnych ilosciach powoduja mniejsze szkody w organizmie (wszystko zalezy jednak od zastosowanego srodka).
4. Nieumiejetne stosowanie koksow moze prowadzic do kalectwa badz SMIERCI !!!
Bierzesz wylacznie na wlasna odpowiedzialnosc wiec pomysl zanim zaczniesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
ja mialem kumpla,cwiczyl na odzywkach jakies 2 lata.Przez ten okres nie zrobil prawie zadnego postepu-jakies 34 cm w reku przy wzroscie ok 190 cm,wszyscy sie z niego nabijali.Po tych dwóch latach zaczal"brac".Po 6-7 miesiacach mial 45 cm,wazyl 118 kg i wyciskal 140 kg.Moze to nie sa imponujace wyniki ale to wystarczylo zeby "koledzy" wkrecali mu sie w d... Pocwiczyl moze ze 3 miechy i zaczely go okropnie bolec stawy w kolanach ze nie mógl chodzic-wizyta w szpitalu jak wyszedl wazyl max 105 kg ledwo co chodzil,zaraz potem zaczely sie problemy z watroba i z reszta stawów.Zakazano mu wogóle cwiczyc i pic alkocholu.Teraz wazy 85 moze 90 kg ,lapa ze 36.Alkocholu pic nie moze wiec "przerzucil" sie na trawe , amfe no i znowu stracil polowe kumpli...

<<< powrót >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Moim skromnym zdaniem osoby biorace "koks" mozna podzielic na kilka grup:
- zawodowcow ktorzy robia to by przelamac bariery wlasnego oganizmu
- osoby ktore maja spora praktyke na silowni, cwicza od kilku lat
- osoby ktore zaczynaja swoja przygode z tym sportem i nie maja o tym
zadnego pojecia
Pierwszej grupy nie trzeba komentowac...

Druga grupa to osoby ktore wiedza na ile moga sobie pozwolic robia to swiadomie - wiedza czego sie spodziewaj i na co sie decyduja - znaja tez skutki uboczne - mozna powiedziec ze jest to brane "z glowa"

Natomias trzecia grupa to zupelne impotenty umyslowe. Bo jak inaczej nazwac osobe majaca 15lat, zero starzu na silowni i pojecia o tym czym sa sterydy, jak je brac etc... Robia to po to by w ciagu miesiaca stac sie "wielkimi" To jest beznadziejne !!!

Nie ma co ukrywac sterydy maja skutki uboczne (czasami ich nie widac odrazu ale wyjda po kilkunastu latach) to sa srodki dzialajace na uklad hormonalny - a ten jest jednym z najwazniejszych dla organizmu - nawet niewielkie dawki tych substancji zaburzaja jego normalne funkcjonowanie.
O ile pierwsza i druga grupa osob ma tego swiadomsc, robi to napewno bezpieczniej (jezeli mozna mowic tu o bezpieczenstwie), to trzecia grupa to zupelni idioci ktorzy niszcza sobie organizm, zdrowie czesto na zawsze i nalezy dodac ze nie zdaja sobie z tego sprawy... To jest w tym najgorsze nie wiedza jak sobie robia krzywde (ale sie dowiedza ), bo jaki wpyw maja na organizm 15latka takie srodki jak popularna Omka czy Meta.....
Decyzja nalezy do kazdego z nas, ale zanim wezmiesz zastanow sie do ktorej grupy nalezysz...

P.S. Nie wspominalem o osobach ktore uzywaja sterydow jako lekow (ludzie chorzy) - to zupelnie inna grupa.


--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
lucyper- na cyklu i parę tygodni (jakieś chyba ze trzy) po- to tak mocno ogólnie. nadciśnienie utrzymuje sie cały czas ale ma to związek też z innymi sprawami.

Kingsajz dla każdego!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA i co jeszcze???

Następny temat

Chlopaki pomuszcie Nie wiem co jest....

WHEY premium