SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przestroga odnośnie KOKSU - przedewszsytkim dla Młodych !

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 48571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
przeciez on był z tego samego pokolenia co my róznica wieku była niewielka

Zmieniony przez - aniolek85 w dniu 2004-12-15 14:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Nie szkodzi on swoim wiekiem i czynami zapoczątkował nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
kazdy bieze na wlasna odpowiedzialnosc i takie gatki i tak nikomu nic nie przetlumacza. Tak samo mozna sie przekrecic od fajek, alkocholu jak i od koksu. Wyobrazcie sobie ze niektorzy biora po 7000mg omki tygodniowo. hardcore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 754 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13091
Propnuje podwiesic link do zdjec kiwika

Kto mi wykupi abona ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34924
noooo kiwik i ta jego stronka - KARKI_ mega pompa mega !! hehehe co za ziomek - człowiek roku 2004 jak dla mnie !!

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766


Witam was chłopaki ja zaczełem ćwiczyc rok temu. Przygode swoją rozpoczełem jak miałem 30cm w bichu, 27cm w przedramieniu i słabą klateczke miałem leciutkie zarysy :D
Przez 3 miesiące ćwiczyłem na sucho po 3 miechach wziełem kupiłem z kolega na współke 250g kreatynki VitalMaX-a okazała sie dobra kupiłem jeszcze na współke 500g tej samej kreatynki do tego dodałem 2 paczuszki glukozy żeby kretka była lepiej przyswajalna.
Po ty namyśliłem sie żeby sprubować metki. No i się stało po 6 miesiacach cwiczeń kupiłem 100 tabletek metki bułgarskej (Bionabol)zrobiłem se cykl ale zajdłem tylko 90tabletek. Po mecie byłem średnio zadowolony w sumie całkiem nieżle ale myślałem ze wypi****li ostro ale było całkiem całkiem no bo wiecie metka to już anabol (steryd ) więc duzo sie spodziewałem. Po 3 miesiącach wziełem jeszcze 50 metki tajlandzkiej UWAGA!!!! po tej mecie wypi***iczyło na twarzy syfy było to we wrzesniu mamy teraz styczen i już w sumie częsciowo zeszło ciesze sie więc uwaga z tajlandzka podobno jest najlepsza lae ostrożnie oczywiście niekażdemu musi wyskoczyc po niej jakies pryszczyki to głównie zalezy od cery ale w większości jednak wyskakuja
Teraz po roku ćwiczeń mam 115 w klacie 37 w bicepsie :(( przedramie 32
a udo 58 łydka 38 I to tyle
Teraz planuje se 10 strzałów susty myśkle że wreszcie biceps podrośnie bo to moja najsłabsza partia mięsni,a le pozastałe mięśnie też trzeba pompować:)
Pozdrowienia dla wszystki przyszłych i terażniejszych pakerów

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 435
mam 17 lat jestem świerzo po cylku polskiej metki... moj cykl wyglądał tak 2 3 4 3 2 uzyskałem na tym 3cm w bicepsie i przedramieniu na ławeczce skoczyło mi 16kg... wogóle nie odczułem zadnych bólów watroby podczas cyklu. Ogulnie jestem zadowolony. Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi, ale trzeba to wsztstko stosowac z umiarem i bedzie ok :)

==>Jak kaSa to jeSt koX jak JeSt kox Jest i MaSSa a jak maSSa to i SiŁa<== PROSTE !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
nc...
powyższe dwie wypowiedzi uświadamiają że cały ten stary topik CHU JA uświadomił tym do których był kierowany ...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 69


Tak na prawde to nie wiem co to koks ale czytajac wypowiedzi ziomow z branzy to mnie smiech z fotela zwala na kolana hehe cwicze dokladnie od 12grudnia '02 czyli wybily mi 2 latka spedzone na silce nie powiem ze jade na sucho ale nie powiem ze na koksie bo koks uwazam za go**o !! i nikt mi nie powie ze sie myle jezeli mam jakis problem z uzyskaniem sily wkladam reke w kieszen wyjmuje stowke i lece do sklepu z odzywkami i kupuje se Kreatyne i L-Glutamine i to dziala na mnie wypas do tego mam motywacje wywolana strata kasy jak spi***ole cos z dieta czy z zamalo intensywnym cwiczeniem


12 grudnia '02
wymiary gdy zaczolem zyc silka:
klata : 80 moze tego nie :( wycisk: 45kg
biceps: z 27 kiedys bylo wycisk: pfff jaki wycisk hehe
waga : 56kg
wzrost: 173cm

doping w formie odzywek zaczolem po roku cwiczenia dokladnie
pierwsze hajs na odzywki wydalem po swietach '04
stosowalem jedynie kreatyne i glutamine
przyklad bedzie podany tylko na tych przykladach bo tylko to pamietam :(
07 tyczen '05
klata: 106 wycisk 120kg
biceps: 40 wycisk gryf prosty 2x60kg

zdaje sobie sprawe ze nie jestem BiG ale jestem i trwam w tym bez koksu
i jak byscie mnie podsumowali ?? jestem pewien ze osiagnol bym lepszy rezyltat w krutszym czasie na koksie ale czy moje zdrowie nie bylo by zagrozone??
pozdro dla wszystkich ziomow z branzy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
mam prawie 18 lat w sumie to odkad zaczelem braac 1,5 roku temu to na lawce poszlo 50 kilo a duzo wpiepszylem.ale teraz juz dziala coraz gorzej............
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA i co jeszcze???

Następny temat

Chlopaki pomuszcie Nie wiem co jest....

WHEY premium