SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przestroga odnośnie KOKSU - przedewszsytkim dla Młodych !

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 48470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LUCYPER i OVERFRIEND: Sęk tkwi w tym, że ci Mistrzowie - a głównie chodzi mi o jednego zaczął brać coś mocniejszego, a mianowicie Omke dopiero gdy miał 25 lat, a wcześniej od około 20 roku życia zdarzało mu się brać, ale delikatnie metkę, czy b12 w strzałach, a a propo impotencji to wiadomo, że nie jest ona pewna przy braniu, ale Ja piszę przedewszystkim o braniu koksu przez bardzo młodych i to w dodatku w zbyt dużych dawkach. Nie twierdzę, że jestem jakimś super specjalistom, ale swoje wypowiedzi motywuję nie jakimiś ******łami przeczytanymi w gazetach ale rozmowami z koksami, którzy teraz żałują tego, że brali za wcześnie oraz tym, że niejeden mój kolega zaczął brać koks za wcześnie i się na nim przejechał!! Macie rację, że wszystko ma swoje dobre i złe strony tak też jest zesterydami, ale mi chodzi o to, że te złe strony im wcześniej sięzacznie brać tym wcześniej i mocniej się ujawnią. A a propo tego, że deca jest rozpuszczana w oleju sezamowym - tak masz rację, ale może i ten olej tym gościom nie zaszkodzi, ale jak napisałem oni są w stanie wlać do tych ampulek WSZYSTKO!

Zapraszam wszystkich na http://www.bartekmedon.prv.pl - strona uwielbiana przez wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ej co to za słowa - "może ten olej gosciom nie zaszkodzi"?
Olej sezamowy to baza właściwie wszystkich sterydów opartych na oleju. Wyobrażasz sobie, ze ten olej który widzisz w ampułce to właśnie jest omnadren czy testosteron? Oczywiście że nie - ale środek podany iniekcyjnie nie może byc w postaci proszku, musi być rozpuszczony np. w wodzie (jak winstrol - w którym zreszta mozna obserwować oddzielanie się wody od samego srodka gdy dłużej postoi) lub w oleju - uzywa się oczyszczonego oleju sezamowego - na opakowaniu przeczytasz w skłóadnikach "oleum pro iniectione" czyli olej przeznaczony do iniekcji.

A co do mistrzów to początek brania przypadał u nich w bardzo różnym wieku, Kołecki był w wieku 15 lat zawieszony na krótko za stosowanie metanabolu na ME do lat 16. Mmo tak wczesnych początków zdobył srebrny medal olimpijski co jest niepodważalnym osiągnięciem. Jest znacznie więcej przykładów b.wczesnego stosowania dopingu u późniejszych mistrzów, lecz tu o nich mówić nie będę - i oczywiście nie zachęcam nikogo do stosowania żadnych form dopingu.
Pozdrawiam
Oczywiście, ze nie.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Bambo12 - ja ani przez moment nie negowałem tego co piszesz, problem polega na tym, że wszyscy to wiedzą a i tak biorą. Przestrogi w formie płomiennych apeli i odezw nie działają na ludzi. Wiem bo też w swoim czasie też miałem takie złudzenia. Przeszło mi szybko. Dlatego napisałem że jestem zawiedziony - jedyne co ma jakikolwiek sensowny (a i tak umiarkowany) skutek to rzetelne informowanie o tym jak jest, obiecałeś to a nie ma.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DeeGenarate dostales soga za cytaty Kurde gdzie sie tacy rodzą??

Jesli moja odpowiedz ci pomogła kliknij na "czytelnik działu" w prawym, dolnym rogu mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
to slowa uzytkownikow naszego forum :]


Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie - dyskusja jest dość burzliwa - jedni za jednym jedni za drugim, jedni mnie oskarżają
o ******lenie bzdur - myślcie, że jak jestem młody i ćwiczę niespełna 1,5 roku to****a wiem - otóż tak
nie jest. Może nie jestem w stanie przekazać Wam ujemnego wpływu dopingu na własnych przeżyciach, ale robię to
i chcę abyście i Wy robili na podstawie przeżyć osób Wam znanych, a jeśli sami doświadczyliście złego działania koksu - to piszcie.

GOCHAN: SOG ! A co do tych mistrzów do chodziło mi o tych których Ja znam - nazwisk nie pdoaję !!


Ja sam podaję parę przykładów, oraz parę cytatów pochodzącyh z SFD:

1. Mój kolega - 19 lat - po wzięciu 36 tabletek metki ruskiej od***ało mu zdrowię, a mianowicie okropny ból głowy,
bóle mięśni i stawów, zachwianie równowagi, uczucie jakby wszystko było bardzo głośne, jak sam mówił "Już nigdy więcej"

2.U mojego znajomego w siłowni parę lat temu - dwa zawały, 2 wylewy, 4 w stanie przedzawałowym - wszyscy odwiezieni do szpitala, wszyscy
w wieku około 20 lat, jak sami stwierdzili: "Więcej braliśmy niż ćwiczyliśmy"

3.Pewien znajomy - miał ukrytą (chyba genetycznie) wadę wzroku - po metce wada wyszła na maksa, musiał nawet
przechodzić operację na te swoje oczka

parę przykłądów z SFD:

4. "Mój kumpel zaczął brać mete ale po kilku dniach krew mu sie tak lała jak ze zródła"

5."W sumie ja mam male dziury w pamieci po koksie. A moj dobry kumpel z silowni ktory sporo koksowal z 3 lata temu teraz jedzie juz na sucho znaczy tryma mase na sucho to... tak jakby zamknol sie w sobie stal sie taki dziwny... nie widzialem go rok i od tamtego czasu to sie stalo nie wiem moze ma jakies problemy moze jest impotentem i nie chce powiedziec...
ma po prostu swoj swiat... "

6."Witam, ja kiedys mialem kolege ktory bral metke i wlasnie mial krwawienie z nosa inny z kolei kolega mial duze bolesci watroby czasem nie do zniesienia, tylko tyle wiem na ten temat"

7."Po metce mialem krwawienie z nosa, bole watroby(gdy nie bralem sylivitu), bole zoladka, nudnosci. (wszystko co masz jest normalne tylko tego bolu jader nie mialem)"

8."SIEMA KILKA DNI TEMU NON STOP PYTAŁEM SIĘ O CYKL OMKI ITP.dzisiaj żebym mógł by tego niewźioł jestem doszczętnie na***any wybucham aresjo coraz bardziej kuje mnie serce i boli wątroba kto chce wźiąć w wieku15lat niech się ***nie młotem w łep!!!!"

9.Do gościa co wziął Omke w wieku 16 lat w dużych dawkach: "2 ampułki w poniedziałek :) Wiesz co myśle że sie zblokowałeś twój organizm nie był przygotowany na przyjęcie sterydów i sie zblokowałeś. Ja ci juz nic nie pomoge skoro chcesz wziąć 2 amp w poniedzialek to znaczy ze nie masz zielonego pojęcia o czym kolwiek nawet sobie nieche tego wyobrażać :) Biorąc pod uwage moj 1 cykl a zrobilem go 2 miechy temu po 5 latach charówki na silowni to to co ty robisz mnie przeraża. Powiem ci tylko tak jak weźmiesz 2 ampułki w poniedziałek to juz prawdopodobnie nigdy nie będziesz większy. Jak narazie to bym ci radzil odstawic wszystko i modlić sie:) może jeszcze coś z ciebie będzie. Mi to tam wisi bo to twoje zdrowie życie i postępy. Powiem ci ze znam takiego kozaczka jednego co byl nawet lepszy od ciebie bo na pierwszy cykl wzioł 300 metki i 15 strzałów testosteronu i myslal ze urośnie. NA chwilę obecną jest mniejszy niz w momęcie gdy zaczynał ćwiczyć poblokował się zupełnie i pomimo ze np poźniej probowal dalej koksowac nic mu to nei dawało :) A właśnie jak juz skonczysz to napisz jak brałęś i jakie miałeś efekty żebyś był przestrogą dla innych :) Nie bede musiał sie produkować znowu. Pozdrawiam"

10."Mam 24 lata i na siłowni ćwiczę o.k.4 lat ( z przerwą na wojsko).Trenuję razem z kumplem .

Cała zabawa zaczęła się po roku treningów . Kumpel załatwił wtedy pierwszy raz SA , a dokładniej omnadren . Chciałem wziąść wtedy razem z nim , ale mam wujka który jest lekarzem i zapytałem go co o tym sądzi . Kiedy mi wszystko wytłumaczył zrozumiałem , że nie warto ryzykować zdrowiem , i przekazałem całą tą wiedzę kumplowi . On jednak nie chciał słuchać no i się zaczęło . Najpierw zrobił cykl z omnadrenu o mety . Na sile ok.15 kg i na masie 8 kg mu przybyło . Ja stałem w miejscu .
Przez następne trzy lata zrobił kilkanaście cyklów z omnadrenu , metanabolu , testosteronu i deki . Na wadze przybyło mu ok.24 kg. Siła skoczyła mu kilkadziesiąt procent . A ja ? Ciągle na sucho , ale wcale nie narzekałem . Masa powoli ale szła w górę , siła także . Oczywiście nie mogłem się z nim równać . Aż nadszedł dzień 10.07.2002 r. Po skończonym cyklu z 10 deki i 20 testosteronu zaczęły się jego kłopoty . Zaczęło go boleć serce , strasznie się męczył na treningu , a pocił się jak świnia .
Namówiłem go w końcu żeby poszedł do lekarza . I tu szok!!!! Ciśnienie 180/120 , kiedy lekarka usłyszała ile wziął , złapała się za głowę . Dostał zakaz całkowitego wykonywania wysiłku fizycznego , leki na obniżenie ciśnienia , i nakaz zrobienia wszystkich badań.Ale to był dopiero początek .

Przed tygodniem karetka zabrała go z domu ! CIśnienie 200/140 ! Obecnie leży w szpitalu , lekarze stwierdzili przerost mięśnia sercowego i coś tam jeszcze . Jego stan się powoli poprawia , ale nigdy już nie wróci do zdrowia.

Jego kariera trwała 4 lata , i własnie się skończyła ! Może zapomnieć o wysiłku i o jakiejkolwiek ciężkiej pracy ( tak przynajmniej mówią lekarze ).

A ja ? Nadal ćwiczę , właśnie zamierzam zabrać się za suplementy ( po 4 latach treningu! ) i zamierzam dalej dążyć do wyznaczonego przez siebie celu ."

11."Ja w wieku 17 lat po 80 tab.metki mialem cisnienie 170\110,dostalem odpowiednie lekarstwo i po paru miesiacach na szczescie zeszlo do normalnego poziomu i jest tak do dzis.Tak wiec 15-17 latkowie ******lnijcie sie w lep,bo ja tego nie zrobilem w waszym wieku.Rozstepy to nie jest zbyt fajna rzecz w wieku 17 lat,sa kobiety co sie brzydza tego,na szczescie dzis prawie wogole ich juz nie widac."

12."17 lat - hmmm wspanialy wiek - sam tyle kiedys mialem, pamietam chodzilem wtedy do Technikum a moja klasa to byl istny "poligon doswiadczalny". Na palcach jednej reki moge policzyc osoby ktore nie mialy stycznosci z silownia a na palcach trzech rak osoby ktore nie mialy stycznosci z "koksami". Mowiac krotko polowa mojej klasy "koksowala". Preparaty stosowane przez moja klase to glownie Metanabol, SuperAnabol, Omnadren, Extrabolin. A oto wyniki obserwacji:

- uczen nr 1 ; cykl: 4-ry tygodnie ; preparat: 20 tabletek Metanabolu ; dawki: od 1/4 tabletki do jednej tabletki ; efekty: znaczne pogorszenie wzroku ; komentarz: byc moze przyczyna byl fakt ze cala rodzina ucznia nr 1 nosila okulary a on stosujac SAA przyspieszyl pewne procesy ktore mialy nastapic w jego organizmie

- uczen nr 2 ; cykl: 4-ry tygodnie ; preparat: 80 tabletek Metanabolu + 10 ampulek SuperAnabolu ; dawki: nieznane ; efekty: trwaly wzrost cisnienia tetniczego ; komentarz: uczen nr 2 do dzis stosuje tabletki obnizajace cisnienie, ponadto prawdopodobnie ma "pewne obciazenia genetyczne" (ojciec ucznia nr 2 zmarl na zawal)

- uczen nr 3 ; cykl: brak danych ; preparat Extrabolin 2xamp. ; dawki: nieistotne ; komentarz: uczen podczas stosowania preparatu zachorowal na ospe, co bylo o tyle dziwne ze juz raz przechodzil ta chorobe (a zatem co bylo w ampulce - na pewno nie nandrolon)

w pozostalych przypadkach (uczniowie 4-15) czesto wystepowal tradzik - w jednym wypadku zmiany tradzikowe ustapily - ponadto nadmierna potliwosc i nadpobudliwosc
w przypadku stosowania preparatow Omnadrenu wystepowaly czasowe problemy z potencja ktore ustapily samoistnie.

Jak widzisz sterydy potrafia byc nieobliczalne - pamietaj dzialanie sterydow na dana osobe to sprawa wysoce indywidualna !! kazdy reaguje inaczej czego przykladem byla moja klasa - jako ciekawostke powiem ze rekordowy przypadek (z poza mojej klasy) to cykl z zastosowaniem dziennie ok 10 tab. mety a w szczycie (to bylo na jakiejs dyskotece i chodzilo chyba o jakis zaklad) 24 tabletki ! Uczen ten zyje i ma sie o dziwo bardzo dobrze (choc na tej dyskotece nie wytrzymal do konca z powodu okropnego bolu brzucha). Jedno jest pewne - jezeli zdecydujesz sie na SAA w tak mlodym wieku na pewno staniesz sie jednym z opisanych uczniow - oby nie uczniem nr 1 czy 2.

Pamietaj w czasach w ktorych ja chodzilem do szkoly sredniej na rynku nie bylo takich preparatow jak kreatyna czy HMB. Gdyby byly - kto wie czy zabawa z koksem zaczela by sie kiedykolwiek."

Narazie to tyle - piszcie dalej !!






Zapraszam wszystkich na http://www.bartekmedon.prv.pl - strona uwielbiana przez wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Bambo12 - a czy mógłbyś swoich znajomych mistrzów poprosić aby streścili w paru słowach, dlaczego żałują brania sterydów, jak się to odbiło na ich organizmach wtedy i teraz, po latach jak duże dawki brali i jak długo(orientacyjnie oczywiście) itd. Myślę że miałoby to dużo większą wartość niż cytowanie SFD na SFD.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
proponuję odświerzyć ten post po wakacjach. ci którzy teraz grzeją na maksa zeby wyjść z magicznych 30 w łapie do wakacji będą mieli najwięcej do powiedzenia o skutkach ubocznych i refleksje przyjda same. patrzac na wysyp nastoletnich koksiarzy będzie o czym czytać. za jakieś 2 m-ce 90% tytułów będzie zaczynać się: "pomóżcie, błagam szybko..."
coś mi mówi ze po wakacjach będzie mało amatorów koksowania. za to o clomidzie i nolvie to sobie poczytamy. a i w siłowni się wyludni jak zwykle...

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
ehh starczy ze dzis nad woda zobaczylem .... na 10 gosci conajmniej 6 mialo do czynienia z koksem , dowody? bardzo nawodniona muskulatura , plecy pelne syfow ... a dodatku nie wiencej niz 15... to sie robi plagą, i powiedzcie gdzie są rodzice tych gowniarzy? przeciez za 20 lat bendą miec ogromne problemy zdrowotne, leczone za nasze pieniądze...

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Część będzie miała a część nie. Ale to nie zmienia faktu, że można się naprawdę porządnie załatwić przesadzając z koksem. Trzeba regularnie się badać i nie używać tego, co najbardziej nam szkodzi. Ja naprzykład mam problemy z przyjmowaniem doustnych anabolików jak metanabol czy winstrol,
za to co ciekawe wszelkie formy testosteronu nawet w dużych ilościach nie odbijają się widocznie na moim zdrowiu. Jest to o tyle nietypowe, ze 20mg metanabolu\dzień pod każdym względem szkodzi mi o wiele bardziej niż chociażby 500mg omnadrenu\tydzień. Trzeba być ostrożnym i obserwować uważnie swój organizm. I pamiętać o tym, ze jak juz zacznie się brać to kolejne cykle są mocno kuszące. Znałem masę chłopaków którzy planowali jeden jedyny cykl w życiu a jak już wzięli to jeszcze przed zakończeniem pierwszego cyklu planowali następny. Trzeba się dobrze zastanowić, czy warto zaczynać.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA i co jeszcze???

Następny temat

Chlopaki pomuszcie Nie wiem co jest....

WHEY premium