SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwy między seriami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2879
Witam, właśnie jestem w trakcie robienia masy i mam pytanie odnośnie przerw między seriami mianowicie wiem, że powinno robić się 2-3 minuty przerwy, a ja robię 5-6 minut jaki to ma wpływ na trening według was? Czy za długie przerwy źle wpływają na rozwój mięśni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Przy długich przerwach zmiejsza sie intensywnosc treningu co za tym idzie miesnie moga sie słabiej rozwijac.I gdy przez 6 min bedziesz siedzial to miesnie oraz ścięgna nie są rozgrzane i łatwiej o kuntuzje albo naciągniecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2879
Aha, dziękuje bardzo za te wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Ja robię 4-4,5 min dla trójbojowych i 3-3,5 min dla reszty. I tak jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Przy seriach głównych duży ciężar maks do 2 minut , a tak często na zmianę ciężaru złapanie oddechu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fbw na mase do oceny

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium