SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa między cyklami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 721
Po prostu fraza: "oszukiwanie samego siebie" dala chyba jakiś negatywny wydźwięk, dlatego tak zrozumiałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 721
Po zwroceniu uwagi przenoszę spowrotem do tego tematu
od października startuje z cyklem mającym na celu jak najczystsza masę, gdyż nie mam za dużego poziomu tłuszczu a nie lubię zbytnio redukcji, by sie zalać na świńskiej masie a potem męczyć się ze zrzuceniem tego. Chciałem w tym celu w końcu spróbować trenu ace ( to będzie mój pierwszy kontakt z tym środkiem).
Wymyśliłem taki cykl:

Prop 1-10 100(150)mg e2d
Tren ace 1-6 50mg e2d
Wino tabs 6-11 30mg ed

Czy taki dobór środków i cykl z nich rozpisany może być, mając na uwadze mój cel? W Jakie jeszcze środki warto się zaopatrzyć oprócz oczywiście hcg i sermow?


Zmieniony przez - sss11 w dniu 2016-08-18 19:59:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
oba środki za krótko zarówno wino jak i tren
nie wykorzystasz ich na maxa
skup się na jednym z nich
np.
1-12 prop
1-10 tren

lub

1-12 prop
5/6-13 wino

jak na tren dla mnie za wcześnie u ciebie i ogólnie bym zrobił cykl
prop/npp/wino

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 721
Dlaczego więc w większości tematów o trenie jest polecane max 6 tygodni, a tu aby wykorzystać środek czas niemal 2x dłuższy? Przez taki okres to rzeczywiście tylko dla pro ale korci mnie właśnie te 6 tygodni trenu chociażby z samym propem , patrząc jeszcze na zaj**iste efekty znajomych chłopaków w podobnym wieku i nawet z mniejszym stażem ode mnie, którzy właśnie bili mniej więcej taki cykl jak podałem. lodzianin polecasz npp z winem, ale ponoć wino potrafi ryć organizm podobnie jak tren a npp jako "krewny" deki rzekomo ostro blokuje :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A z kiedy były te tematy o trenie? Kiedyś tak się pisało że 6max,teraz każdy leci dłużej i się żyje. Npp blokuje, wino niszczy zdrowie,od mastera włosy wypadają, od bolda gęsta krew się robi itd. Jak chcesz mało inwazyjny cykl to chyba tylko testosteron solo Ci zostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Npp "ostro blokuje" a tren nie ? Wszystko ma swoje + i -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 721
A co myślicie o użyciu na masie masteronu zamiast wina? Bo jedni mówią ze to dobry i mniej toksyczny zamiennik dla wina, a drudzy ze to tylko środek kosmetyczny mający sens tylko na redukcji I to w dodatku jedynie przy niskim poziomie tłuszczu wiec czy ten środek byłby w moim przypadku opłacalny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
w twoim przypadku ( jesteś młody) wszystko zadziała jak należy. Ja bym na twoim miejscu kilka lat pobawił się na teściu i na tym zrobił jak najwięcej ( oczywiście w cyklach). Stosowanie trenu na początku przygody z saa to głupota i zbędne ryzyko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 721
a więc po waszych radach wymyslilem 2 opcje:

1-12 prop 100(ewentualnie 150)mg e2d
1-8 npp 100 mg e2d
6-13 wino tabs 30mg ed

albo:

1-12 prop 100(ewentualnie 150)mg e2d
1-8 npp 100 mg e2d
6-13 masteron 100mg e2d

Co wy na to? Chyba ze rzeczywiscie odrzucić 1 z 3 środków i skupić tylko na dwóch. Jeśli tak to wtedy który?





Zmieniony przez - sss11 w dniu 2016-08-21 21:14:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Prop z npp zostaw, wino i master bez sensu ( jak dla mnie oczywiście). Długość cyklu dowolna, spokojnie może być jak napisałeś, jeśli będzie małe zadowolenie ( nie powinno być ) to zawsze można kombinować w trakcie. Zaczynaj z prop i npp, analizuj na bieżąco. Okres można zawsze wydłużyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielki powrót

Następny temat

Jest ktoś na forum kto pomoże ułożyć mi cykl

WHEY premium