SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa między cyklami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 721
1. WIEK: 21
2. WAGA: 90
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka:
-udo: 67
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA (na masie) :
-białko: 3g/kg
-węglowodany: 4-6/kg (regulowane w zależności od BF)
-tłuszcz: ok.1,5g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: - prop solo, prop +wino, enan meta prop
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: - enan, meta, prop skończony w kwietniu
11. POZIOM BF%: ok.12-13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok 3400kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 145
-martwy ciąg:210
-przysiad:190

Witam, w pierwszej połowie kwietnia skończyłem cykl enan meta zakończony propem który trwał niecałe pół roku (ok 22 tyg). Kiedy mogę wejść na następny cykl? Czy zasada: przerwa ma się równać czas cyklu+pct, przy dłuższych cyklach takich jak ten też ma zastosowanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A końcem kwietnia ostatni prop poszedł,czy koniec pct było wtedy. Ale od września/ października ok by było.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-08-17 21:18:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
spokojnie możesz już startować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 721
Jakoś chyba 10 kwietnia ostatni prop poszedl potem oczywiście pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to koło końca maja skończyłeś pct? No to tak jak pisze wrzesień październik, będzie 3 miechy po pct i akurat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
sss11
Kiedy mogę wejść na następny cykl? Czy zasada: przerwa ma się równać czas cyklu+pct, przy dłuższych cyklach takich jak ten też ma zastosowanie?


Przyjelo sie ze odstep powinien trwac tyle ile trwal cykl wraz z pct. Im dluzej tym lepiej. W praktyce wielu z nas zapewne doswiadczylo samemu lub mialo stycznosc z osobami ktore startowaly juz wczesniej.

Wybor nalezy do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 721
A jaka jest wasza opinia na temat zrobienia 2 takich samych cykli pod rząd? Czyli cykl+pct, następnie przerwa odpowiednia i po przerwie znowu taki sam cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
skoro byłes zadowolony to czemu nie?
ew podbijesz lekko dawki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
sss11
A jaka jest wasza opinia na temat zrobienia 2 takich samych cykli pod rząd? Czyli cykl+pct, następnie przerwa odpowiednia i po przerwie znowu taki sam cykl.


To się nazywa kontynucja cyklu, a nie cykl po cyklu, to takie oszukiwanie samego siebie.

Jeśli chodzi o regeneracja organizmu tp off powinien trwać co najmniej 6miesięcy, krótsze okresy nie wiele dają chyba że takle trwają 8-12 tygodni i są to cykle testosteron + środki mało blokujące przeważnie orale meta, winko, oxa t-bol , wtedynastępny cykl, można , zacząć 3-4miesiące , wtedy już system hormonalny w twoim wieku jest w większości przypadków odblokowany jak pct było zrobione z głową i badania lh i fsh są w widełkach po sermach. Po oralach rzecz jasna , ważna rzeczą jest regeneracja układu pokarmowego nie tylko wątroby.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 721
Dzięki za rady, zaczynam więc jakos w połowie października. Wnc1964 czyli wg Ciebie rozwiązanie: "2 cykle takie same rozdzielone odpowiednią przerwą" nie jest dobrym pomysłem, dobrze zrozumiałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
sss11
Dzięki za rady, zaczynam więc jakos w połowie października. Wnc1964 czyli wg Ciebie rozwiązanie: "2 cykle takie same rozdzielone odpowiednią przerwą" nie jest dobrym pomysłem, dobrze zrozumiałem?


Dlaczego ma nie byc dobrym pomyslem? moze byc na drugi cykl to samo jesli Ci podpasowalo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielki powrót

Następny temat

Jest ktoś na forum kto pomoże ułożyć mi cykl

WHEY premium