SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerobić galaretkę na szyneczkę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1001
Ok, chyba już rozumiem. Kurczę, ale jestem zła. Miało być już dobrze a tu cały misterny plan w ***. Zanim dostanę nowy trening pewnie minie trochę czasu, to co, wrócić do waszego treningu dla początkujących ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Na pewno Ci nie zaszkodzi, większość osób tutaj zaczynała od prostego FBW z regulaminu, który wbrew pozorom prosty nie jest. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1001
Dziękuje !

Dziś pierwszy dzień diety, pierwszy raz w życiu zjadłam 5 posiłków dziennie i pierwszy raz w życiu przygotowywałam takie mikroporcje jedzenia. Muszę przyznać że robiłam się głodna idealnie tuż przed kolejnym posiłkiem. Tylko kolacja odjechała mi trochę w czasie, ale to była akurat siła wyższa. Potrawy są smaczne i jako totalny łasuch wcale nie mam poczucia że przez diete coś mnie omija. O tym że jestem na diecie przypomina mi tylko koniecznośc jedzenia twarogu i picia jogurtów których nienawidzę (w planie był jeden jogurcik więcej ale go pominęłam, ten kolacyjny był w formie tzatziki więc weszło bez problemu), całe szczęście kolejny twaróg dopiero za tydzień :)
Co do treningu to wykonałam dziś wieczorem ten z pierwszego posta, potraktuje go jako "rozruszanie się" zanim dostanę nowy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie brzmi czemu tak mało kcal i czemu low carb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1001
Dietę zamówiłam z potreningu, i zjadłam co kazali. W wyborze diety zaznaczyłam że chcę zbilansowaną, z tego co czytałam polecacie właśnie zbilansowaną bądź low carb. Czy ta druga jest gorsza ?
Dlaczego za mało kalorii ? Z kalkulatora wychodzi mi zapotrzebowanie własnie ok 1400kcal


Zmieniony przez - ZiggyStardust w dniu 2015-03-03 00:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mylisz podstawową przemianę materii z całkowitą przemianą materii. To 1400 to jest zapotrzebowanie energetyczne twojego ciała przy zerowej aktywności. Poniżej tej wartości w ogóle nie powinnaś schodzić. Kalorie odejmuje się od całkowitej przemiany materii, która uwzględnia codzienną aktywność sportową i pozasportową.

http://www.calculator.net/calorie-calculator.html?ctype=metric&cage=23&csex=f&cheightfeet=5&cheightinch=3&cpound=124&cheightmeter=168&ckg=58&cactivity=1.55&printit=0&x=56&y=19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1001
Damn! Na jutro już przygotowałam wszystkie posiłki, ale w następnych postaram się pozwiększać trochę porcje żeby nabić kcal. Albo napisze do pana dietetyka niech daje więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Dieta fatalna i zupelnie niezbilansowana. Nie wierze, ze to uklada myslacy czlowiek. Brak dobrych ww poza pyrami, sam nabial, mlekopodobna zawiesina 0.5%....Ilosc kcal....lo matko! Low carb nie jest dla wszystkich, a nawet te nedzne 70 gr trzeba pozyskac z dobrych zrodel. Nie lubisz sera itd, nie jedz, dieta to nie meka.

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-03-03 09:04:39

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-03-03 09:08:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1001
No to tak, zwiększyłam trochę porcje (wrzucę wkrótce miskę), pytanie tylko jaki deficyt byłby właściwy. Czytałam tutaj że powinno się obciąć tyle % ile jest otłuszczenia czyli w moim wypadku 30%. Co daje 1500kcal, czy jeść więcej ? Powiedzmy 1600kcal będzie ok ?

Druga sprawa to trening, korzystając z informacji wyszperanych na forum postanowiłam ułożyć własny. Proszę, powiedzcie czy się nadaje.

Trening A

Przysiad
Ściąganie drążka do klatki
Wyciskanie sztangi/sztangielek na ławce
Wyciskanie sztangielek na barki
Uginanie ramion ze sztangą
Prostowanie ramienia w opadzie

Trening B

Martwy ciąg
Wiosłowanie sztangielką w opadzie
Rozpiętki na ławce
Unoszenie ramion w przód
Uginanie ramienia ze sztangielką w oparciu o kolano
Wyciskanie francuskie

2 serie po 15 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1001
I miska z dzisiejszego dnia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekarz chirurg Bytom

Następny temat

Redukcja po pięćdziesiątce

WHEY premium