SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeprost-błogosławieństwo czy utrapienie?

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 11085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
Witam, mam straszny przeprost w stawach łokciowych, gdy ktoś na treningu mi ciągnie ostro balaszkę to nic nie czuję ale muszę klepać bo boję się, że może mi coś się stać ze stawem, z kluczami i podobnymi dzwigniami jest tak samo. Gdy zaczełem trenować BJJ już miałem delikatnę przeprostu, ale teraz to się tak rozwineło i teraz robi się to już niebezpieczne. Nie wiem czy klapać czy nie klepać kiedy ręka jest już wygięta a mnie to zupełnie nieboli, a nie wiem czy zachwilkę mi ktoś tej ręki nie złamie. Problem ten nurtuje mnie od ostatnich zawdów grapplingu gdy sędzia przerwał walkę bo przeprost był masakryczny przy balaszce, ja sam nie wiedziałem co się dzieje bo ręka nie bolała a był naprawdę bardzo nienaturalnie wygięta.

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ja kilka dni temu zetknąłem się z czyms takim na zgrupowaniu uderzaczy. pokazałem im trochę technik. akurat chłopak miał przeprost na oko 10-20 stopni a ja mu robiłem balachę. wyciagnałem jak normalnemu i nic. przeciagnałem trochę i nic. skoro nie klepie, to znaczy z trzeba by było biodra do góry wypchnąć maksymalnie, ale ręka była już koszmarnie dla mnie wygięta i wszystko się we mnie buntowało przeciwko dalszemu wyciąganiu. skapitulowałem: dziękuję za współpracę, na kim innym pokażę.
to rzeczywiscie niezbyt miłe przezycie, dla kogoś kto to widzi/doświadcza pierwszy raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
próbowałeś, do jakiego stopnia możesz zrobić przeprost, żeby nie bolało? ile masz lat i w jakim wieku zaczałeś ćwiczyć? nie masz innych problemów ze stawami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
Nie wiem do jakiego stopnia mam przeprost żeby niebolało, bo żadko kiedy założy mi ktoś mi tak założy balachę żeby bolało. Na treningu klepię po to aby z kośćmi i stawami nic się nie stało, jednak na zawodach boję się o swoje zdrowie, bo niebędę klepał gdy mnie coś nieboli.. Mam 16lat a BJJ trenuję niedługo bo od roku, trenuję też inne sporty. Ogólnie jestem bardzo rozciągnięty.

P.S Wydaje mi się że przeprost wynosi troszkę mniej niż 35-40stopni ale niejestem pewien bo nie mam jak dokładnie zmierzyć, w każdym razie jest duży.
1

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Utrapienie,moze byc problem ze stawami pozniej.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
No właśnie o to się najbardziej boję, że teraz będzie błogosławieństwem, ale za 15lat jak będę miał syna na ręce wziąść to się zesram z bólu... Dlatego nie wiem co robić, bo przecież nie będę klepał na zawodach jak nie muszę, co innego na macie.... Znacie jakieś sposoby oprucz supli na stawy?? Każda pomoc się przyda:)

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 833
Na Twoim miejscu udałbym sie do jakiegoś dobrego ortopedy, bo lekarz sportowy to niewiele pomoże. Nikt Ci nie pomoże dopóki nie zostaniesz zbadany przez specjalistę. Suple na stawy są troche przereklamowane ale dopóki lekarz nie obejży to szanuj łokcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
przeprost w sumie zdarza się... ale nie 30 stopni. co mnie oprócz tego zaniepokoiło, to jego pogłębianie się w miarę treningów. to może oznaczać stopniowe odkształcanie się stawu. stan patologiczny. tym bardziej, ze w twoim wieku kosci są jeszcze nie do końca wykształcone i stwardniałe.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-06-19 16:39:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Klep kolego,klep. Nie musisz,ale ostatecznie musisz. Zwyciestwo nie jest warte zdrowia. Musze Cie zmartwic,przyjdzie szybciej niz za 15 lat, moze za rok moze za dwa.W zaleznosci od roznych okolicznosci,ale to jest szybko postepujacy proces,stawy niestety takie sa,ze przez pol roku zlego operowania nimi,moze sie narobic niezly burdel.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Chyba cala rodzina Gracich ma ten sam problem - nigdy nie widzialem zeby ktorys z nich odklepal zawsze przerywal sedzia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
Osz kurde:/...czyli to jest poważniejsze niż myślałem:-/ No to muszę się wybrać do lekarza ortopedi z tym, bo nie chce mieć później problemów:-/

A co do tego klepania to na macie klapie, ale na zawodach jak jest adrenalinka i wogóle to niesądzę żebym odklepał

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Napisz co lekarz stwiedził. Powodzenia

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na powera ??

Następny temat

23.06 kolejna walka Grzegorza Kiełsy

WHEY premium