SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przekroczyć magiczną barierę.../ podsumowanie str9.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki! Tylko Dziewczyny mam nadzieję, że patrzycie na pierwsze zdjęcia z datami kwiecień i czerwiec, bo te poniżej z wagą to dłużej niż 2 miechy :)
A co końca tabelki to tam tylko łydka jest jeszcze, ciągle 37 cm i się nie chce nic a nic zmienić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje szydercze i wszechwidzące oko zlustrowało wszystko i przeanalizowało pomiary, spadek wagi i efekt całościowy
A co Ty od łydki chcesz, czemu ma chudnąć? Masz ładne nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nic, nic. ja generalnie nic nie mam do łydek, trochę się wyrobiły w zeszłym roku jak na spinning chodziłam i tak mi zostały. W lipcu za to moim głównym celem będą uda, bo mam dosyć spodni przecierających się od wewnętrznej strony ud

Zmieniony przez - Valiente w dniu 2012-06-07 10:49:03

Zmieniony przez - Valiente w dniu 2012-06-07 10:49:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to już bardziej na luzie, co? Na spokojnie, trening siłowy+interwały+mały deficyt kaloryczny, żebyś góry nie wychudzila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, generalnie już od ok. tygodnia jem w miarę normalnie, tzn co jest w domu to zjem i tak do końca czerwca będą jadła jak przeciętny człowiek. No dobra, może nie jak przeciętny czlowiek, bo często się łapię na tym, że chociażby w knajpie analizuję co zamawiam, czy nawet jak chcę jakąś przekąskę na szybko to myślę, co faktycznie da mi chociażby trochę białka czy energii, a nie "puste" kcal. Także do końca miesiąca jem na tyle normalnie, na ile normalnie może jeść blogowiczka Ladies A potem wrócę do treningów (po siłowym super się czuję!), ale z rozwagą, bo jak mi w cyckach będzie nadal spadać to zostaję przy obecnej wadze i tyle ehhh, tak nauka idzie do przodu, a nikt jeszcze nie wymyślił chipsów, które odkładają się tylko w cyckach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Osz ty w życiu ale piękna przemiana. Gratulacje wyglądasz super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Ładne zmiany boczki znikły, brzuch się wciągnął, super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Na mnie najbardziej robi wrażenie jak tyłeczek poszedł do góry - nie działa już na niego grawitacja gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Dziewczyny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Jest bardzo fajnie. Pupa poszła do góry, brzuch znika. Ogólnie ciało lepiej wygląda, gratuluję
I powodzenia w dalszych założeniach

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na siłowni dla kobiety.

Następny temat

DT/redukcja/cascada

WHEY premium