SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z masy na redukcję.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
W fitatu wyskakuje tluszczy 115 natomiast po treningu 121 to wydaje mi sie ze zaduzo tluszczy co nie?





Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-01-16 13:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Wiec ile powinno byc dokladnie gram tluszczy na 1 kg masy ciala? Jest jakas inna zaleznosc na redukcji i masie czy jednakowo jak tak to ile? Taka rozpiska jest znośna??? Oczywiście olej i oliwa lecą po równo do wszystkich posiłków z makaronem a na smalcu smażę kurczaka i go polewam.








Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-01-16 15:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
widze, ze caly czas bazujesz na kurczaku. odstąp od niego. to nie jest jakieś super zdrowe mięso.
2g wiórków - serio??
piszesz, że kuraka smażysz na smalcu a ja w rozpisce widzę tylko w ost. posiłku smalec...

tak, może być i 2.4g fatu / kgmc. nie ma limitu. tylko jak fat wysoko, to węgle niżej.
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
napisałem ze smalec leci do smażenia 3 kurczaków :) oliwa też do makaronu z olejem lnianym. Wpisuje na ostatni posiłek bo tak szybciej było. Wiórków mało gdyż jak dam więcej to nie wyjdzie już stosunek tłuszczy 1:1:1 a ta to idealnie jest 1:1:1. A co do kurczaka to zamiennie stosuje jak wczesniej pisałem i makaron też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no dobra. no to może być

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
No to fajnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
A głównie bazuje w swojej diecie na węglowodanach.Węgli na razie mam ponad 5 gram na 1kg masy ciała ale to się będzie zmniejszać bo obniżam z tygodnia na tydzień w końcowej fazie redukcji powinno być około 1.5 g na 1kg masy ciała , tłuszczy wtedy będzię 1.3 gramy na 1 kg masy ciała a białka 2,3 gramy na 1 kg masy ciała do moze tak być? Na masie też bazyje na węglach i zwiększam więc z powrotem będzie koło 4-5 gram na 1 kg masy ciała.


Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-01-16 16:27:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
może być, jak najbardziej. nawet możesz podbić tłuszcze kosztem białka. nie potrzebujesz 2.3g.
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Nom ale na redukcji z tego co słyszałem to lepiej mieć więcej żeby ochronić mięśnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
naprawdę myślisz, że Twój mięsień będzie lepiej chroniony, bo zjesz np. 0.5g białka / kgmc więcej? proszę Cię...
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TSH a kształtowanie sylwetki

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium