SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z masy na redukcję.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Otworzyłeś nowy temat, w nowym dziale z tego co widzę ostatnio w sierpniu tego roku pisałeś w dziale Odżywianie i Odchudzanie mowa o tym temacie https://www.sfd.pl/Masa._Cheat_day_raz_na_tydzień_jaki_wpływ_na_rozrost_mięśni.-t1124388-s2.html ankiety nie ma, tutaj coś z marca https://www.sfd.pl/Poziom_tkanki_tłuszczowej_na_masie-t1109797-s2.html ankiety nie ma...
Nikt nie bedzie szukał, gdzie i ile raz wrzuciłeś ankietę, założyłeś nowy temat w nowym dziale

Więc...tutaj proszę https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
z blue nie wygrasz
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Skoncze cwiczyc nogi dzisiaj to wysle link z tematem co pisalem ankiete:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
stojeden
z blue nie wygrasz



że upierdliwa jestem ?


Do autora:

Dla mnie to nie głupota, tylko radykalne posunięcie. Obserwujesz wagę i obwody, jeśli spada za szybko dodajesz.
Bo z 4k ponad możesz tak ujmować pół roku (w zamierzeniu robienia redukcji) i nadal być non stop na dodatnim bilansie, więc gdzie sens?
Możesz (z tego co piszesz robisz to) zabezpieczyć się właśnie aminokwasami.
Ponadto oglądając Twoje "stare foty" z poprzednich tematów sylwetka była fajna, stąd też uwaga, by od razu - bo możliwe że redukcja nie będzie potrzebna "długa". Tylko jakaś ścinka i tyle. Dojście do tego co było i ew. wystartowanie z nową dietą masową, tym razem przemyślaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Faktycznie umknelo mi te ponad 4k kcal ja osobiscie nie schodzilbym od razu na 0 kcal ale zrobil to w 3-4 ruchach.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Do blue - e tam upierdliwa, bardziej strazniczka teksasu

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Przeciez tu jest zrzut mojej diety i rozno sie tylko tym ze dodalem kcal z weglowodanow i mam 4400 kca i tyle jesli to problem to moge dodac te wegle i zrobic nowy zrzut ale nie widze sensu skoro wssystko napisalem ile mam kcal. I ze weglami tylko podbilem i waga skoczyla do 79 kg
http://m.sfd.pl/Masa._Cheat_day_raz_na_tydzień_jaki_wpływ_na_rozrost_mięśni.-t1124388.html







Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-01-13 17:34:14

Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-01-13 17:38:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Znaczy sory ale zle cie zrozumialem myslalem ze do zera z tamtej redu czyli do 1600 i jeszcze mniej od razu. Sorki bo pisze miedzy seriami i na szybkiego czytam i odpisuje :\. blue_hope czyli radzisz wyliczys zbkkulatora zero do mojej obecnej wagi tak i co potem dodac troche kcal zeby za szybko niespadac czyod zera zaczac? Na redu mialem okolo 8 %bf z tego co teraz lczylem jest ze 20 % bf z tego glownie tluszcz gromadzi sie na brzuchu po treningu wstawie foty to ocenicie co z tym zrobic oki?:)


Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-01-13 17:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Co to za trening z tel w rece?! Rob tam serie a nie odpisuj. Policz zapotrzebowanie na nowo, dodaj troche kcal do tego i tak zacznij

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Eeee no gdzie do 1600, toć ja będąc rekonwalescentką jadam więcej

Na nowo zapotrzebowanie (w obecnym stadium wagi, że się tak wyrażę) później makro się rozłoży. Można dać więcej białka, by mięśnie też "ochronić".
I obserwować, to będzie kluczowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TSH a kształtowanie sylwetki

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium