SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z masy na redukcję

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1302

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

85

Wzrost

179

Staż treningowy

5

Obwód pasa

93

Obwód klatki piersiowej

102

Obwód uda

60
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 803
Witam przez ostatnie 4 miesiące ćwiczyłem na masę i miałem ulożoną dietę na masę.Ogólnie jestem zadowolony ważyłem 79 a teraz ważę 84,5 kg.Teraz zaczyna się lato wieć chciałbym zbić tkankę tłuszczową której mam dosyć dużo.Redukcję planuję zaczać za około 2 tygosnie ale już sobie planuje dietę i trening.I mam do was pytanie odnosńie treningu oraz diety.Co do treningu to stosowałem 2 plany.
1.Czy trening siłowy może pozostać taki sam czy go zmienić np.obecnie wykonuję na kletkę wyciskanie 8 powtórzeń
2.Do treningu siłowego czytaóem że trzeba dodać jakieś aeoroby ja mógłbym np biegać 30 minut lub interwały
3.Odnośnie diety mam pytanie co z mojej obecnej diety jakie produkty mogą zostać a które nie i co można za nie dodać
4.Jakbyście mogli mi pom.óc plan treningowy ułożyc to tez fajnie by było.Chodzi mi jedynie o
Pon biceps tricpes plus bieg 40 minut
wtorek klatka brzuch plus interwały
Chodzi mi o cos takiego.
Przepraszam że tak obszernie to opisałem.Pozdrawiam
Plecy + brzuch
Klatka + triceps
off
Nogi
Barki + biceps
off
off
2 plan

Poniedziałek - klatka, brzuch
Wtorek - nogi
Środa - plecy,brzuch
Czwartek - wolny
Piątek - biceps, triceps
Sobota - barki, kaptury
Niedziela - wolne


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
1. trening moze byc ten sam
2. aeroby warto dolozyc
3. jesli chodzi o diete to ustaw bilans na 0 (przytnij troche wegle)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Sprawdzasz jakie masz zapotrzebowanie na kalorie po czym obcinasz od razu 300 i potem co jakiś czas zmniejszasz o 100 kalorii (np co tydzień). Jak chcesz biegac to powinieneś to robić w dni nietreningowe. Co najmniej 2x w tygodniu. Wydaję mi się że najlepiej jak byś sobie zrobił trening tylko 4 razy w tyg. Pon wt śr czw albo jezeli chcesz to nawet 3 dni pon śr pt i biegać w dni wolne tylko daj odpocząc mięśniom w niedziele. Co do biegów to proponuje bigać 30 min i stopniowo zwiększac czas o 5 min co 3-4 treningi biegowe.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 803
ok czyli 4 razy trening siłowy plus 2 biegi w dni wolne.Jakbyś mógł to jakie najlepiej połączenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 803
A i jeszcze ryż może zostać ? Ile ma być białka a ile węgli wiećej białka od węgli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Jak już masz ćwiczyć te 4 trening tyg to najlepiej pon wt czw pt. Ryz zostaw. Białka nie ruszaj ma być tyle ile na początku, z wegli obcinaj i z tłyszczy.

Zmieniony przez - sinboy321 w dniu 2014-02-10 11:53:49

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 803
a brzuch co ile ?? ja robie obecnie 8 minut abs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
2 razy w tyg starczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowe polaczenie. ;D

Następny temat

lepiej?

WHEY premium