SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przebranżowienie, dwa sporty, dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie wiem o czym piszesz. Zapotrzebowanie kaloryczne nie liczysz przecież na każdy dzień tygodnia osobno. Uwzględniasz całą aktywność i wprowadzasz do wzoru. Skoro jednego dnia zjesz -200kcal w bilansie a powinieneś mieć +300, to kolejnego możesz zjeść +500kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3959
No tak racja, czyli moge robić to w ten sposób ze w każdy dzień jem normalnie, i dodatkowo nadrabiam kalorie spalone z poprzedniego dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3959
domer
Nie wiem o czym piszesz. Zapotrzebowanie kaloryczne nie liczysz przecież na każdy dzień tygodnia osobno. Uwzględniasz całą aktywność i wprowadzasz do wzoru. Skoro jednego dnia zjesz -200kcal w bilansie a powinieneś mieć +300, to kolejnego możesz zjeść +500kcal.


I jeżeli tak, to czy te kalorie mam uzupełniać według procentów, tak jak mam rozpisana normalną dietę, czy np. zależnie od tego czy paliłem tłuszcze, czy zużyłem dużo węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie wiem co masz na mysli. Wyżej opisałem to w miarę dokładnie. Masz wyliczenia kcal na tydzień. Jednego dnia zjesz o 200 za dużo, to innego zjedz o 200 mniej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3959
No tak, ale nowie to jak spale dzień wcześniej dodatkowym treningiem, który nie jest przewidywany w mojej diecie, to następnego dnia mam to uzupełnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Po co robić dodatkowy trening, trzymaj się za łożeń

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Jeżeli jest to stała aktywność, to zwiększ ogólnie ilość kcal w diecie. Jak okazyjna to bym nie zwracał uwagi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3959
Jest to stała aktywność, i zwiększyć kcal w następnym dniu, mogę tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3959
Albo po prostu, to co palę na treningu uzupełniałbym na treningu poprzez batony, czy coś w ten deseń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie wiele wniosę do tematu, ale chciałbym zauważyć że na zdjęciu są kj a nie kcal także tak naprawdę palisz 500kcal a nie 2000.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

dieta do oceny

WHEY premium