SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze porady profesjonalistów o pierwszy cykl !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 260
No spoko juz tak robilem tylko mowie ze teraz jem co sie da (aktualnie) do tego cyklu planuje kupic sobie wszysctko bialko weglowodanki itp. A 2 cykl ?? tez meta??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
wszystko zalezy od diety.
po cyklu listek clomidu
i jakis stak. sam 1 storm by starczyl

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
nie mysl juz o nastepnym cyklu jak jeszcze pierwszego nie zaczeles. skonczysz . zrob przerwe. im dluzej tym lepiej. miedzyczesie nabiez troche wiedzy i sam sobie cykl ulozysz

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 260
No oki dzieki napewno mi bardzo pomogles :) Rosnij w mase i siłe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
no i ja doloze3 swoje 3 grosze.....
zaczolem cwiczyc w wieku 19 lat,chudy jak patyk
przy 176 wzrostu wazylem 57 kg......bez kom.
w ciagu trzech lat bez kretki,bez ogolnie supli wazylem juz 84kg...
panie kolego to nie to ile bialka w proszku i wegli zjesz lecz normalne pelnowartosciowe zarcie a proszki zostaw do momentu kiedy zbudujesz dosc solidna mase(gdy bedziesz mial dobra baze)...wiec micha,mich i jeszcze raz micha...
dlaczego chcesz wali farme jak jestes w szczycie hormonalny???
doping powinno sie stosowac ewentualnie gdy juz nic cie nie rusza i masz wysoki staz,koks to nie magiczny srodek tylko micha i odpowiedni trening.....
poco chcesz roz***** swoja gospodarke hormonalna,w twoim wieku i z twoimi osiagami zrobisz se jeszcze gorzej.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15999
Po *** mu tlumaczysz saphirex w tylu postach i tak nie zrozumie.Proponuje zebys ochłoną bo przez takich jak ty tworzy sie stereotyp bezmyślnych koksujacych pakerów.Masz w głowie tyle co nic, a łapiesz sie za pierwszy cykl.To ze bedziesz mial jedno razowo fundusze na saa,ww,b,antykataboliki nic nie znaczy, bo zerowe pojecie masz na temat diety.Gdybys wiedzial ile do takiego cyklu co miesiac trzeba dolozyc na jedzenie to trzy razy siegnalbys po rozum do głowy i pomyślał czy warto, juz nie wspomne jak to wyglada kiedy jestes OFF pod wzgledem diety.
Waga, wymiary, wyniki siłowe wszystko wyglada tak jakbys nigdy na siłowni nie był, a robisz śmietnik na tym forum takimi tematami(na temat 1cyklu gdzie było ich wałkowane tysiące).Poza tym dziwie sie ludziom którzy coś w ogole tutaj rozpisują i strają się pomóc, jakby chcieli udowodnić że mają za***istą wiedze.Zostawcie dzieciaka i niech sam zacznie myśleć, bieda bedzie po cyklu jak nie bezposrednio po to za kilka lat będzie zastanawiał się po co to zrobił.

Zmieniony przez - samo2 w dniu 2009-05-02 14:28:39

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
nie jestem tutaj dla jakis sogow czy *** wie czego. pomagam bo wiem ze ****a i tak wezmie. a lepiej jak na pierwszy cykl lapnie sie za mete niz za dece z omka czyz nie?

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16937
samo2 i masz calkowita racje w****iajaja mnie takie teksty jak pisze gosc ktory wazy 65 kg i mowi ze je a nic nie nabiera masy gowno prawda bo gowno je 1cykl to jest bledne kolo wbije raz to i wbije drugi nie oszukujmy sie cwiczy 3 lata a ma 32cm w lap[ie smiech na sali chyba stoi i sie patrzy tam bo nawet od samego nakladania na sztange kolega by wiecej zrobil przez ten czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 499


sapphireex ma racje. Typek łapnie sie za koksy, choćbyś mu nie wiadomo co pisał. Jedyna pomoc to rozmowa w rl, bo na forum mądre posty odradzające koks, będzie omijał.

Do autora- stary.. Ja mam 16 lat a bez koksu w 3 miechy weszło mi z 29 na 33 łapa. ;d Na klate poszło ponad 20 kilo, a masy z 54 na 61. Nie mówiąc już o plecach, które sie rozwinęły o wiele szybciej. Dodam że jestem ekto (średnice nadgarstka mam z 7cm. ;d Masz chu*owy plan.. Przywal se porządne fbw albo splita 3 dniowego w najprostszym układzie (klata tric, plecy bic, nogi barki). Jak będziesz jadł 5 razy dziennie, to nawet bez odpowiedniego wyliczania powinno pojsc sporo.

A jeżeli popatrzeć na sprawę profesjonalnie, za kase na koks kup se jedzenia przyjmij dietę raczej 2.2b 7ww i 1t, wynajmij jakiegos dobrego trenera i wal trening z regeneracją. Zaoszczędzisz zdrowia i przy okazji trochę wiedzy ogarniesz w tym temacie. SAA odstaw do czasu kiedy będzie chociaż 37 w łapie.. chociaż. Sterydy i tak ci nie pomogą przy twoim planie (chyba że zależy ci tylko na olbrzymiej retencji która i tak zejdzie ;d treningowym i diecie, może osiągniesz maximum jeszcze raz tyle co osiągnąłeś, a uwierz mi że to jest nic, bo ja będąc ekto osiągne tyle w 3 miechy na kreatynie. ;p Pozdro stary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 260
Po jakiego h**a sie wypowiadace za kogo wy mnie macie ze ja co k***a chodze 3 lata na silke i nie mam o niczym pojecia?? Porprostu zal mi was i tyle nie kazdy ma tendencje do tycia wiec zamknijcie swoje pyszczki :) Bo wy widze ze gowno sie znacie :) Takie kozaki sie odzywaja co mowia przybierz na masie a potem bierz. No wlasnie tylko powiedz mi w jaki sposob przybrac na tej masie :) Jem duzo prawie caly czas jem bialko i carbo. I nic praktycznie nie moge przytyc a trening mam dobry! Stary co ty myslisz ze ja nie wiem jak cwiczyc wez idz ja nie jestem jakims idiota ktory zaczal chodzic tydzien temu na silke i mysli se ze o zaczne koksowac to przemyslana decyzja i w moim otoczeniu nikt nie koksuje i mnie namawia do takich rzeczy a pozatym pisalem ze ja prosze o porade co i jak a nie o glupie wypowiedzi typu nie bierz malolat , d**** itp. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy sam proviron moze blokować?

Następny temat

jakie suple antykataboliki po cyklu

WHEY premium