SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o rade- klatka.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 431
Witam wszystkich:)Jestem nowiutki dopiero sie zarejestrowałem co prawda ale juz od dłuzszego czasu odwiedzam to forum, ale do rzeczy.Pisze w następującej sprawie.Mam malutki problem z klatka piersiową a to znaczy ze jest troche nie równa.Mam to juz od małego dziecka, chodziłem na korekcyjna ale potem jakos to zaniedbałem i ostatnio wybrałem sie do wad postaw.Lekarz powiedział mi że jest mała asymetria.Jeden miesien tzn.z lewej strony jest bardziej rozwinięty niż z prawej.Powiedział żebym cwiczyl z ciutko większym obciązeniem na na tą prawa stronie(0.5-1kg), wykonywał wiecej dodatkowych powtórzeń .I zwracam sie z prośba o doradzenie jakichs cwiczen zebym mógł nadrobic na tej prawej stronie.Do tej pory z siłowni korzystałem rekreacyjne, jak miałem czas ale teraz zamierzam sie wziąsc za to na poważnie.Cwicze w domu.Bardzo prosze o rady i z góry dziękuje:)Pozdrawiam!Miłego Weekendu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Też tak mam

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 700 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12869
popierwsze to nie cwicz na roznych obciazeniach a po drugie wystarczy cwicz hantlami

"Mięśnie Mówią Nie,
Ja Mówię Tak"

MOJA SIŁKA: http://www.sfd.pl/SiŁoWnIa_bY_PaWeL-t369290.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Też tak mam, staram się ćwiczyć i akceptować siebie takiego jakim jestem:) Są gorsze skrzywienia klatki:) u mnie rpawa strona jest złąbiej rozwinięta. Jakby moja prawa strona była tak umięśniona jak lewa, to byłbym teraz pewnie super sławnym mega agentem. Pstryknąłbym palcem i kązda kobieta byłą by do mojej dyspozycji:). Tyle że u mnie ojciec o mnie zadbał. I od dziecka robiłem pompki. W gimnazjum przez okres 3 lat codziennie robiłem 700 pompek w seriach po 100. Zajmowało mi to godzinę. Obecnie jako że już dwa lata nie ćwiczę pompek pewnie klatka się trochę opadła. Grunt to systematyka! Chęci! i Działanie:) Expander jest dobry jeżeli chodzi o rozciągania mięśnia. Tylko pierw za młodu trzeba było by rozciągnąć kości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Osraj tego lekarza! Co on pieprzy Przeciez jak bedziesz robic wiekszy ciezar/ wiecej powt nabawisz sie tylko kolejnej asymetri! Musisz zadbac o technike (zwrocic na nia wieksza uwage) zmniejsz ciezar a technike doprowadz do perfekcji! Sztange mozesz zamienic na sztangielki. To moze pomoc bo wtedy ten "gorszy" cycek bedzie zdany tylko i wylacznie na siebie, nie bedzie mogl liczyc na tego drugiego "lepszego"

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 431
Dzięki.Akceptuje siebie ale myśle jak jest możliwosc to moze sie wyrówna i bedzie git:).Lekarz powiedziałe ze moge przyjsc po wakacjach i sie tezp ytał czy cwicze cos.Czyli najlepiej robic na ta słabsza strone więcej powtórzen?Robie jak narazie wiecej rozpietek wyciskan hantlami, a co do tej klatki to po tej lepszej stornie na dole klatki czuje taka kosc jakby, i ogólnie u góry jeszze jest mniej wiecej równe a a róznice zaczynaja sie w dół.Też tak macie?Pozdr I jeszcze Raz wielkie dzięki za pomoc i rade:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 431
Do: georgu. Ok, dzięki.A jak to wplatac w trening?Jak mi radzisz normalnie cwiczyc i zostawic sobie to jako normlane cwiczenie wplatajac w trening?Dzieki gregor.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Dokladnie zostaw to jako normalne cwiczenie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
Mam to samo ale już wszystko wraca do normy po kilku tygodniach normalnego treningu... i nie stawiam na cięzar tylko na liczbe powtórzeń... napewno masz słąbo rozwiniętąm klatke i w tym miejscu gdzie jest serce jest wieksza ale z czasem to sie zredukuje ale nie samo :P

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Moim zdaniem jest bezsensem cwiczyc wiekszym ciezarem na ta slabiej rozwinieta czesc bo to i tak nie zniweluje Ci tej roznicy. Zgadzam sie z tym, ze przy dobrej technice i braku falowania powinno byc dobrze

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 431
Acha, to dobrze będę tak ćwiczył. Do: szymon07 no ja lewa strona od serca lepiej jest rozwinieta. A jakie byscie polecili te dodatkowe cwiczenia ??Robie rozpietki, i wyciskanie hantel, znacie jakies majac do dyspozycji sztnage, ławke i hantle?POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Organizacja treningu - problem

Następny temat

plan masa, sogi za dobre odp

WHEY premium