SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o cenne porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9694
Witam wszystkich

Chcialbym uzyskac kilka fachowych porad w sprawie treningu.
Krotko i bez rozpisywania sie, jaki trening bylby dla mnie odpowiedni, jako ze niedlugo bede mial dopiero 16 wiosen na karku, to szalec z ciezarami tez nie moge, wiadomo..Z niecierpliwieniem czekam na wasze odpowiedzi

Waga: 70

Wzrost: 178

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 6 miesiecy

Uprawiane inne sporty: w-f, w lato prawie codziennie plywanie, nozna, siata

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki

Dieta: mozna powiedziec, ze jest, w razie czego moge rozpisac

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 354
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ACT juz robilem, jak zaczynalem przygode z silownia, czyli we wrzesniu, potem jechalem splitem..do tej pory, czyli pol roku, zmieniajac cwiczenia co miesiac, aby nie wejsc w stagnacje oczywiscie.. takze czekam na dalsze propozycje co do treningu

Zmieniony przez - Adi_16 w dniu 2009-03-01 22:55:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 354
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wiem, ze martwy i wioslowanie to podstawowe i bardzo dobre cwiczenia, lecz boje sie troche o kregoslup, kazde cwiczenie w jakims stopniu go obciaza..ale martwy w moim wieku raczej wskazany nie jest.. takze lepiej chuchac na zimne, niz w wieku 20 lat miec problemy, dzieki za rady, lecz moze znajdzie sie cos odpowiedniego dla takiego mlodego wilka jak ja . Troche trudno mi dogodzic, ale zdrowie jednak najwazniejsze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9293 Napisanych postów 46560 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 366386
Jesli nie bedziesz przesadzal z ciezarem i miesnie stymulowal raczej za pomoca techniki niz ciezaru to wioslo i Mc beda bezpieczne... Wystarczy tylko troche wyobraznie, a mniej fantazji

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW dla grubasa HELP!!!!

Następny temat

Co zrobić aby...?

sosy