SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszęo ocenke treningu!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
Proszęo ocenke treningu!!!Proszęo ocenke treningu!!!
Wienc tak mam 184cm 80kg w bicku mam 35 klatka 98cm
Sam nie wiem co bendzie dla mnie najleprze doradcie mi chciał bym powiekszyc znacznie bicek i klate zeby pokazac cos a mam troszke tłuszczyku na brzuchu.
Mój trening to taki
WTOREK CZWARTEK SOBOTA
-Klatka -Plecy -Naramienne
-Triceps -Bicek - Przedramie

I teraz tak na
KLATA
-wyciskanie w poziomie
-wyciskanie w skosie
-rozpietki
-przenoszenie hantelki
TRICEPSY
-Wyciskanei francuskie
-pompki w podporze
BICEPSY
-Uginanie hantelki w siadzie
-Uginanie sztangielek oburącz stojąc naprzemiennie
PLECY
-Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie)
-Wznosy barków
NARAMIENNE
-wyciskanie sztangi z przed głowy
-podciaganie sztangi wzdłuz tułowia
PRZEDRAMIE
-ugoinanie nadgarstków w siadzie ze sztangą

I TERAZ KIERUJE PYTANKO MOIM CELEM JEST NAJBARDZIE, GŁÓWNYM ROZBUDOWA PIEKNEJ KLATY NIE ZA WIELKIEJ TYLKO TAKIEJ W SAM RAZ ZEBY DĄŁ SIE POKAZAC I BICKA. TO MOJE GŁÓWNE ZAŁOZENIE. jEST TERAZ LAT OWIENC CWICZENIE PRZENOSZE NA PÓZNE WIECZORY. I TERAZ NASTĘPNE PYTANIEKIERUJE ILE MAM ROBIC SER IW KAŻDYM CWICZENIU ZEBY MAKSYMALNIE PRZYSPIESZYC ROZBUDOWE KLATY I BICKA GŁOWNIE ALE INNYCH GRÓP TEZ ALE GŁÓWNIE KLATY I BICKA MAKSYMALNIE SZYBKO I DLATEOG ILE SERI W TYM ROBIC I CZY DOBRZE MAM WSZYSTKO ZROBIONE TAM DOBUR CWICZEN ITP. PROSZE O WSZYSTKIE RADY pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
Proszęo ocenke treningu!!!Proszęo ocenke treningu!!!
Wienc tak mam 184cm 80kg w bicku mam 35 klatka 98cm
Sam nie wiem co bendzie dla mnie najleprze doradcie mi chciał bym powiekszyc znacznie bicek i klate zeby pokazac cos a mam troszke tłuszczyku na brzuchu.
Mój trening to taki
WTOREK CZWARTEK SOBOTA
-Klatka -Plecy -Naramienne
-Triceps -Bicek - Przedramie

== moim skromnym zdaniem przedramię najlepiej z bicepsem ;) polecam zwijanie sznurka z ciężarkiem np; 2,5 kg

I teraz tak na
KLATA
-wyciskanie w poziomie
-wyciskanie w skosie
-rozpietki
-przenoszenie hantelki

== ćwiczenia dobre, ja bym dał po 3 serie każdego ćwiczenia, ok.10 powtórzeń

TRICEPSY
-Wyciskanei francuskie
-pompki w podporze

== analogicznie 3 serie i ok. 10-12 powtórzeń

BICEPSY
-Uginanie hantelki w siadzie
-Uginanie sztangielek oburącz stojąc naprzemiennie

== nic tak nie działa na biceps ( wg mnie ), jak wyciskania sztangi na stojąco. Radzę odłożyć na bok ambicje ( często wygórowane )a skupićsię na poprawnej technice ;))=> mniejszy ciężar, a wolno i dokładnie ;)
== wyciskanie sztangi na stojąco 3 serie x 8-12 powtórzeń => polecam 3x7 oraz modlitewnik :)

PLECY
-Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie)
-Wznosy barków

== wznosy barków ?? Polecam ściąganie drążka na wyciągu górnym do klatki i do pleców po 3 serie x 10 powtórzeń

NARAMIENNE
-wyciskanie sztangi z przed głowy
-podciaganie sztangi wzdłuz tułowia

== zostawiam jak jest :)

PRZEDRAMIE
-ugoinanie nadgarstków w siadzie ze sztangą

== jak dla mnie tylko sznurek z ciężarkiem 2,5 kg i 2 pełne serie jak dla Ciebie

I TERAZ KIERUJE PYTANKO MOIM CELEM JEST NAJBARDZIE, GŁÓWNYM ROZBUDOWA PIEKNEJ KLATY NIE ZA WIELKIEJ TYLKO TAKIEJ W SAM RAZ ZEBY DĄŁ SIE POKAZAC I BICKA. TO MOJE GŁÓWNE ZAŁOZENIE. jEST TERAZ LAT OWIENC CWICZENIE PRZENOSZE NA PÓZNE WIECZORY. I TERAZ NASTĘPNE PYTANIEKIERUJE ILE MAM ROBIC SER IW KAŻDYM CWICZENIU ZEBY MAKSYMALNIE PRZYSPIESZYC ROZBUDOWE KLATY I BICKA GŁOWNIE ALE INNYCH GRÓP TEZ ALE GŁÓWNIE KLATY I BICKA MAKSYMALNIE SZYBKO I DLATEOG ILE SERI W TYM ROBIC I CZY DOBRZE MAM WSZYSTKO ZROBIONE TAM DOBUR CWICZEN ITP. PROSZE O WSZYSTKIE RADY pozdro

== myślę że już odpowiedziałem :).Po3 serie x 8-12 powtórzeń i styknie.Aha i moim skromnym zdaniem przerwy bym ograniczył do 1 minuty.INTENSYWNOŚĆ ponad wszystko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
Hmm czyli weług ciebie wszystko jest okej z tym ????? Na każde cwiczenei po 3 serie tak ????? i bendzie dobrze?? chodiz mi o dos szybkie rozbudowe i zwiekszenie rozmiarów miesni!!!! czyl iliczbaser i powturze nma zostac taka jaka jest i maxymalnie to przyspieszy wzrost ich ???? napsizm i czy mam racje i czy zaczaccwiczyc tym treningiem ???????? wsyzstk omile widziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
Nie ma 1 treningu który jest dobry dla wszystkich. Ogólnie rzecz biorąc na samym początku siłowni ja ćwiczyłem właśnie takim planem jak ci poprawiłem ;)( było to ok. 1 rok temu ).Z czasem sam zrozumiesz że można wprowadzać różne nowinki ( czasami niekoniecznie takie jak ogólnie się ptzyjęło np: u mnie każdy zaczyna klatę od wyciskań na płąskiej, a ja dla odmiany od jakiegoś czasu zaczynam od 1 serii rozpiętek i 1 serii wyciskania sztangielkami => potem dopiero jadę na sztandze najpierw płąskiej , potem skosem w górę ;).Uważam że wystarczy jak będziesz robił po 3 serie od 12,10,8 powtórzeń, stopniowo zwiększając ciężar. Pisałeś że chcesz mieć duże bicepsy ... => polecam Ci zobaczyć temat u góry => 3 cm w BICEPSIE w 30 dni => ale to dopiero jak będziesz miał jakieś doświadczenie, przynajmniej te 1/2 roku ;).Jak coś to pisz odpowiem =>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
hmm no ja juz mam jakies doswaidczenie bo cwicze od stycznia juz ale teraz własnie szukam treningu dobrego na powiekszanie mięsni latem. Bo ja juz cwiczyłęm róznymi treningami. I dlatego prosiłęm o jakies pomoce czy t ojest dobre itp. Czyli jak bende robiłtym treningiem po 3 seri to przybiore na masie troszke tak ???? Chyba ze teraz wieszze mam jakies doswaidczenie od stycznia to mzoe mi jeszcze cos zmeinisz czy to w zupełnosci wystarczy???????// chodzi mi o maksymalne przyspieszenie wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
Ja na biceps robiłem tym planem => 3cm w miesiąc <= działa jak skurczybyk Chcesz to spróbój.Ogólnie aby Ci łapki rosły polecam robić superserie ;)Wiesz o co biega ? Biceps + Triceps z maleńką przerwą ... jak coś pytaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
Głównie chce zeby mi łapy i klata urosły zeby sie duze zrobiły bo np nogi mam juz masywne i chce miec teraz klate i łapy na pirwszysm miejscu. Mam pytanko na łape bende pizgał tym planem co mi dałes ze 3 cm. Ale mam problemy tez z powiększanie msie klaty. Moze jakies rady albo cos w ty mnstylu zeby mi klata urosła tez zeby sie co najmniej zrobiła wieksza.Prosze o wszystkie rady i pomoc. Bo naprawde mi to jest potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
Przedewszystkim na klatę rób ćwiczenia b. dobrze technicznie i w miarę możliwości zmniejsz ciężary aby wykonywać wszystko dokładnie technicznie i czas między seriami i powtórzeniami.To da efekty :).Ćwiczenia wiadomo jakie na klatę się robi nic tu nie wymyślisz :) RÓB CZYSTO TECHNICZNIE ;)!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny

Następny temat

Czy drążek przeszkadza w pompkach?

WHEY premium