SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w ułożeniu diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
Witam , Mam lat 17 , od dwóch lat ćwiczę , że tak powiem ''na sucho'' bez żadnego sprzętu , bez diety , odżywek itp , ćwicze niby codziennie , lecz wiadomo jak to jest , wcześniej moim celem było jedynie zrzucenie nadwagi , udało się , lecz teraz chcę się wziaść bardziej profesjonalnie , że tak powiem , proszę was o ułożenie diety , może jakiejś na przyrost mięsni czy coś i prosze was również o jakieś porady , lub powiedzieć co robie źle odnośnie moich ćwiczeń , które opisze tu zaraz ,Więc wzrostu mam ok. 194 cm , waga ok 70 kg ,(jak się uda to wyśle zdjęcia) moje codziennie ćwiczenia wyglądają następująco : 3 serie różnych ćwiczeń na sam brzuch , 3 serie różych pompek , ćwiczenia na drążku , i podnoszenie lekkich hantelek , a diety żadnej nie stosuje a chciałbym to zmienić, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
No więc dziękuje za rady które mi udzielono , będę bardizej ostrożniejszy na przyszłość, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
masz mozliwosc zapisania sie na silownie?
https://www.sfd.pl/Plan:_masa._Jak_zabrać_się_z_układanie_diety_ukierunkowanej_na_przyrost_mięśni.-t815987.html

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
a w tematy podwieszone zagladales?;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
Wolę by ktoś się odnióśł do mnie inwidualnie ... nie ,nie mam takiej możliwośći chodzenia na siłownie , ale praktycznie w warunkach domowych można robić prawie te same czynnośći co na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Piszę do niego już któryś raz, żeby odnieść się indywidualnie trzeba znać podstawy, trochę autoedukacji, chcesz indywidualnych wypisek. Wykup na potreningu.pl pomoc dietetyka czy trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
No niech pan mi wybaczy , lecz nie jednokrotnie szukałem już na tym forum pomocy i jakoś odpowiedzi na moje pytania i rady dostawałem , także to już chyba tylko zależy od tego na kogo na tym forum trafię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Nie, na konkretne pytania dostaniesz odpowiedzi, np. o działanie kreatyny(przyklad pierwszy jaki przyszedl na mysl), ale nikt nie bedzie dopasowywal wszystkiego do Ciebie za darmo, musisz to zrozumiec

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ja jestem chyba jednym z najbardziej tolerancyjnych ludzi na tym forum, na priw do mnie dziennie bardzo dużo piszę, ale wymagamy podstaw ,chęci, współpracy, gdyż robimy to ZA DARMO.
I 1 radą jest przeczytanie małej porcji tekstu który wyjaśnia wszystko o co pytasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
Dziękuje dideek , taka odpowiedź mnie zadowala ,a może bym w to jakieś pieniądze zainwestował , mógłbyś mi powiedzieć gdzie dokładnie mam się zgłosić o tzw ''płatną pomoc'' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
http://potreningu.pl/
aczkolwiek uwazam, ze to bez sensu, lepiej posiąść wiedzę ktorej nikt Ci nie odbierze niz placic za czyjąś wiedzę, kiedy mozna uzyskac ja za darmo
i słuchaj popuriego, bo ma ogromne pojęcie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z hantlami dla nastolatka

Następny temat

Małe pytanie.

WHEY premium