SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o pomoc w dopracowaniu diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Witam
Zwracam sie z prosba, glownie do Moralesa, (bo obserwujac forum zauwazylem ze ma duza wiedze i orientuje sie w tym temacie) o pomoc w korekcie diety.

1.7.00
2 jajka, oliwa z oliwek

2.9.35
100g kurczaka, orzechy

3.11.45
100g kurczaka, orzechy

4.14.00
100g kurczaka, orzechy

5.16.30
100g kurczaka, 50g kaszy gryczanej

6.20.30
100g kurczaka, 50g kaszy gryczanej

7.22.30
Twaróg półtłusty, oliwa z oliwek

Oczywiscie do kazdego posilku poza 5 i 6 dodaje wazywa, a do sniadania owoce (banan lub jablko).

Głównie chodzi o to, ze jedzac w takich ilosciach jak podane mam wrazenie przepelnienia zoladka. Poza tym waga nie schodzi. Co skorygowac?? Zmniejszyc ilosc posilkow, porcji??


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 68,5

Wzrost: 168

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: 86

Obwód uda: 51

Obwód łydki: 36

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 14%

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła, trening judo(pn, śr, pt), siłownia(wt, czw.)

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Judo-5,6 razy w tyg ( w tym 2 razy na silowni)

Odżywianie: Staram sie odzywiac wg. 10 wskazowek zywieniowych

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: wszystko ok

Preferowane formy aktywności fizycznej: judo, możliwość wprowadzenia aerobow 3 razy w tyg

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie planuje

Stosowane wcześniej diety: 10 wskazowek (z pewnymi odstepstwami)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i nie zejdzie Ci dużo z wagi, bo ciała masz niewiele Poza tym 14%bf to nie tak znowu dużo i tu już trzeba pokombinować przy treningach żeby niżej zejść.
Dodaj treningi siłowe, bo one są najlepszym sposobem na kształtowanie sylwetki. Dodatkowo może być oczywiście trening judo. Czyli masz 3x judo i powinieneś mieć 3x siłownia - FBW.
I nie sugeruj się wagą i cyferkami tylko tym, co widzisz w lustrze. Twoja dieta wygląda całkiem nieźle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Trening silowy jest 2 razy w tygodniu, ale moge do tego dorzucic treningi w sobote.

To 14% bylo mierzone tak z pol roku temu na awfie wiec wynik byl dokladny, aczkolwiek byl on mierzony przy wadze 67kg wiec pewnie poza miesniami przybylo troche bf'u.

Sugeruje sie glownie wygladem w lustrze, jednak musze tez zwracac uwage na to ile waze, poniewaz startuje w kategorii 66 a zalezy mi na tym zeby nie zrzucac wagi z wody poprzez glodzenie sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Morales jakie treningi proponujesz dodac?? MOje treningi silowe w tygodniu sa calkowicie uzaleznione od trenera, gdyz jestesmy w okresie przygotowawczym przed startami( sa to 4 obwody po 13 cwiczen, po 20s na cwiczenie. Miedzy innymi wyciskanie, dociag, wskok z przysiadu na podwyzszenie, brzuch itp). Jedynie w sobote moge dodac jakis trening wg wlasnego uznania, niestety nie dysponuje zbyt duza iloscia sprzetu. Mam jedynie 2 hantle po 10kg, dwie po 5kg, drazek. Nie wiem czy to odpowiedni sprzet, bo nie mam pojecia jaki trening masz na mysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A spróbuj dodać HIIT w sobotę. Bo chodzi o to, że masz już jakiś plan treningów i nie bardzo widzę sens dodawania dnia siłowego bez korekty całego planu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Z dodaniem HIIT nie bd zadnego problemu. Snieg juz topnieje wiec zrobie biegowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
W sumie dietke trzymam od tygodnia, ale przez ten tydzien zeszlo mi 200g z wagi. Chcialbym zejsc z waga przynajmniej do 66, wiec co robic, obcinac kalorie??

W soboty dodalem HIIT- 7 interwalow (15s sprint, 30s trucht)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
W sumie dietke trzymam od tygodnia, ale przez ten tydzien zeszlo mi 200g z wagi. Chcialbym zejsc z waga przynajmniej do 66, wiec co robic, obcinac kalorie??

W soboty dodalem HIIT- 7 interwalow (15s sprint, 30s trucht)

Zalezy mi na tym, aby zejsc na wadze ze wzgledu na to ze na koniec marca mam start i jezeli waga na diecie mi nie zejdzie bd musial zbijac z wody glodzac sie, co moze spowodowac znaczne spowolnienie mojego metabolizmu.

Co mozesz mi poradzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Ponawiam swoje pytanie, gdyz bardzo zalezy mi na odpowiedzi.

Co zrobic, by waga zaczela schodzic?? Praktycznie od 2 tyg stosuje sie do diety i w wadze jest niewielka roznica. Treningi oczywiscie jak wczesniej pisalem, posilki tak jak w diecie. Co zmienic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - sprawdzenie oraz ew. korekta

Następny temat

Dieta na spalenie tluszczu z brzucha

WHEY premium