SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 317
Witam mam prosbe dla znawcow o najodpowiedniejsza diete dla ektomorfika, waga aktualnie 79kg 2 miesiace temu 75kg, ale od 2 miesiecy wcinam praktycznie non stop + silka + gainery i witamin z olimpu. Wzrost 194cm. Silownia 3x w tygodniu + 2x Kyokushin. Posiadam dla wspomagania : Dibencozide, gainbolic 6000, Vita-min, + jeszcze nie otwarte x5 protein. Wiem tez ze to nie ten dzial ale moze ktos dal by mi rade przygotowac jakis plan treningowy na te 3 dni. Z gory dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 317
cos nie idzie wyedytowac, cel oczywiscie masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moze jeszcze mamy Ci węgiel z piwnicy przyniesc? albo ziemniakow w polu ukopać?


diete uklladasz sam i dajesz do sprawdzenia. dobrze by bylo gdybys mial wyliczone dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. czytaj tematy podwieszone.

trening - w dziale trewning.


na marginesie dodam, ze bardzo mozliwe iz popełniasz bardzo powszedni błąd żywieniowy i jesz za mało tłuszczu, zamien twarog chudy na tłusty, piers z kurczaka na tłustsze mięso, smaruj chleb z obu stron jak musisz. tl;uszcz ma dwa razy wiecej kalorii niz bialko i wegle. pamietaj o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
witam, mam 16 lat ważę 65 kg przy wzroście 180cm, mam 32 cm w bicepsie, mój rekord w wyciskaniu to 85 kg, ćwicze ponad rok na siłowni 5 razy w tygodniu, prosiłbym o ułozenie treningu na mase (bez nóg) i prostej diety do tego. Ostatnio stanąłem w miejscu z przyrostem mięśni. Z góry dziekuję za każdą radę dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Czekaj... czy my niewyraźnie/niezrozumiale piszemy?

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twaróg

Następny temat

jak szybko schudnac?

WHEY premium