SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Witam :am prosbe do doswiadcyonzch uzytkownikow.Zakupilem sobie Total Creatine,Teterol250,Egg pro i dibencozide magnum +wsyusytko megabola.Moglbz mi ktos rozpisac jak to brac.Z gorz dziekuje i i sog oczywiscie

Weapon They Fear

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
kreatyne 5 g rano na czczo 30 min przed posiłkiem i 5 g przed/po treningu

egg pro w zależności od braków białka w diecie- jeżeli bierzesz carbo po treningu to 30 minut po carbo białko w godzine potem narmalny posiłek i na noc 30-40g

DB masz wszystko na ulotce

Co to jest ten Teterol250?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kreatyna rano na czczo 5g i po treningu 5g
w dzień bez treningu 5g na czczo

białko do posiłków ubogich w białko/jako uzupełnienie - pamiętaj o okolicach okołotreningowych

Teterol250

mówisz o tych sterolach roślinnych - wałek!

nie masz apetytu, że kupiłeś DM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
no NT zapomniałem, dzienx ziper

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
nie teterol tylko testerol 250 powaliło mi się nie wiem czy jest to skuteczne ale trzeba zaryzykować

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kto powiedział, że trzeba zaryzykować???

nie kupuj tego!

to są sterole roślinne, które g**** ci dadzą za przeproszeniem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Dzięki a czy moge egg pro brac 30 min. przed snem oraz 40 min. po treningu?
A kreatyne brać ciągle czy robic przerwę w braniu,bo cos piszę żeby brać 2-3 tyg,potem przerwa,i znowu brac,

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
białko możesz tak brać jak najbardziej jeśli jest to uwzględnione w diecie

co do kreatyny jęsli chcesz brać cyklicznie to cykl powinien trwać minimum 6 tygodni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a co powiedzie o tym !!!

Następny temat

Fitosterole?

WHEY premium