SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka Prośba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3950
Witam !!
Na wstępie chciałbym prosić o inwidualne dopasowanie diety i rozkładu treningów i ułożenie menu :) do mnie i sposobu mojego życia ,
niechce iść na łatwizne ale wole skorzystać z rad wachowca i może wtedy coś ewentualnie skorygować
a więc może opisze się pokrótce
imię Tomek teraz ćwicze 5 msc lecz kiedys ćwiczyłem półtora roku potem przerwa znow ćwiczyłem przerwa i teraz znowu lecz tak napoważnie
24 lata wzrost 194 cm, waga 101 kg, obw klatki 115 cm , ramion ok 41 cm , pas 97 cm :( ,wyciskanie klatka :kończe 4 serie po 8 powtorzeń ciężar ok 85kg
barki j/w ciężar 70 kg biceps j/w ciężar 42kg.
Mój tryb życia zaczynając od niedzieli kończac na sobocie chodzę na noc do pracy (zawsze) od 19tej do 3/4 rano spię potem ok 7h.
Porsiłbym o ułożenie menu na tydzień czasu lub więcej i rozkładu podziału ćwiczenia poszczegulnych partii mięsniowych, od pażdziernika chciałbym swe ćwiczenia
ukształtować pod kątem nabrania masy aż dozadawalającego wyglądu a potem wyżeżbic sylwetke , myśle że przez okres ok 2 lat uzyskam ten efekt.
jak wspominałem w pażdzierniku planuje też zakup suplementów :kreatyna ,aminokwasy , odżywki i prośiłbym też o porade jak i co kupić mam już wdomu
kupione aminokwasy firmy MegAbol i biłako (albumina firmy "ovopol" do tego chciałbym jescze dokupić inne suplemeny .
Czy taki rozkład treningow byłby odpowiedni :1 dz- klatka i triceps , 2 dz-barki i nogi , 3 dz - plecy i biceps , 4 dz wolne.szczerze mówiąc kiedyś
tak ćwiczyłem i byłem zadowolony z efektów .
Prosze o poważnie potraktowanie mojej prośby z góry dziekuje



...rzeczy elektryczne najlepiej dzialają podłączone do prądu...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
chcesz zeby powaznie potraktowac twa prosbe a nawet ci sie nie chce czytac podwieszonych postow? dieta - dzial odzywianie - podwieszone posty i pytania, trening - dzial trening - j.w.!

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Proponuje najpierw się odtłuścić...pora teraz na to jest najelsza i już ostatni dzwonek. Bo jak zaczniesz od paź. nabierać masy mając 97cm w pasie to nie widze tego zbyt kolorowo. Teraz trening na rzeźbe, dużo aerobów na czczo rano lub po siłce. Dieta min 3gr białka na kg wagi ww 3-4 gr. Z supli w tym przypadku polecam eca np. Thermal Pro + oczywiście fulll białka Ovopol bardzo dobry+ antykatabolik np Glutamina Olimp lub Nutrend 400/500gr.

Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse


Zmieniony przez - Hosse w dniu 2003-06-27 14:30:05

Hosse

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaproponujcie mi coś ciekawego...

Następny temat

Kreatyna - Jak szybko po treningu?

WHEY premium