SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba do Sonbatego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
Zobaczyłem twój profil i o mało co nie zemdlałem. Chyba na reszcie znalazłem odpowiedniego człowieka. Czy mógłbyś mi napisać jakie odżywki są twoim zdaniem najlepsze. Chodzi mi o coś takiego najbardziej pomógł mi hi tec protein, a najlepszą dla mnie kreatyną jest ta z olimpu. Jestem pewien że człowiek z takim doświadczeniem w suplemencji na pewno mi odpowie, jeżeli nie na forum to chociaż na e- mail. Z góry dzięki dam soga

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
masz diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Zakladasz kolejny post.Po co? Przeciez dostales juz odpowiedz ze w twoim wieku za wczesnie na suple... Na samym poczatku przyrosty masy i sily sa i tak duze i nie trzeba wspomagac sie kreatyna czy innymi suplementami.
Jedyne co mozesz zrobic to poczytac posty w odzywianiu na temat diety a takze wejdz do treningu po dobry plan treningowy... To na poczatek wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Na razie faktycznie daj sobie spokój na jakiś czas z suplementami typu kreatyna, tribulusy czy zma.
Ale jak najbardziej możesz brać gainera lub odżywkę wysokobiałkową.
Napisz mi na maila lub tutaj czy jesteś szczupły czy otłuszczony i jak się mniej więcej odżywiasz, czy zwracasz uwagę na to co jesz, czy jesz jak przeciętny człowiek?

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
nie zrozumieliście mnie! Ja nie pisałem tego w takiej formie, że ja chce to brać. Chciałem żeby ktoś doświadczony tak jak Sonbaty sporządził liste najlepszych supli razem z firmami, żeby wszyscy mogli z tego kożystać, bo przecież nikt nie chce kupować białka, kretki czy gainera w ciemno! Ja chciałem aby to było dla wszystkich a i ja oraz wielu kolegów i innych użytkowników forum mogli z tego skożystać. Niektórzy teraz, a nie którzy w przyszłości. Sory za błędy ale jestem dyslektykiem. To co Sonbaty i reszta znawców zrobicie liste??? Będą Sogi!!!

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
A niby czemu listę? I co to da, jak ciągle będą się pojawiać tego typu pytania. Kieruj się stosunkiem cena/jakość, jak się spytasz o jakość to Ci powiemy, a cenę to sam sobie sprawdzisz i będziesz mógł brać, oczywiście za pare lat.

Teraz czym możesz się zainteresować to gainer i białko, polecam Trec XXL i WPC z Treca.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Taka lista firm nigdy nie będzie obiektywna bo każdy ma jakieś swoje preferencje i jeden uważa że lepsze jest to, inny że drugie.
Poza tym różnice pomiędzy np. kreatynami czy hmb nie są wielkie i tak naprawdę możemy napisać że kreatyna firmy X jest lepsza od firmy Y a za chwilę do postu wejdzie parę osób i napisze że brało obydwie i lepsza dla nich była Y.
Taki ranking to naprawdę sprawa ciężka do zrobienia, a poza tym dosyć kontrowersyjna i zaraz zaczęłyby się kłótnie w poście.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wchlanialnosc

Następny temat

Co wybrac do jak najwiekszego przyrostu masy?!

WHEY premium