SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop 100 Atomic Lab PYTANIE/PROBLEM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Wiem jakie sa ceny zaporowe i hurtowe i wiem ze apteczne srodki do polski nigdy nie dotra, bo sa po prostu zbyt drogie, to nie jest zadne plucie na ojczyzne tylko fakty, ktorych dokladnie wyjawiac nie bede i nie moge na publicznym forum.
W grupie docelowej producentow ug ludzie tacy jak Ty stanowia moze 10%, reszta kupuja wannabe khulturysci wazacy po 68 kilo w 4-paskowym dresie Oni owszem licza kazde 3zl...
Ludzie z branzy maja sok z inncyh zrodel bo za inne pieniadze niz zaprzyjaznione strony z republiki Jak slysze te ceny to czasem sie zastanwiam czy ktos mnie w chvja nie robi, bo wiekszosc rzeczy jest tansza niz srodki w "tajskim supermarkecie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ale zrozum, ze chlopaki nie przycinaja na tych zlotowkach, bo tu kolega zaplacil 125zl jak sam powiedzial. za flaszke propa. to jest tanio? ja tu oszczednosci nie widze. to, ze nie ma apteki, to sie zgadza, ale ug nie rozni sie niczym od ug gdzie indziej.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
Kupujac under to czego sie spodziewacie????
Typowe .... Najlepiej jeszcze dostac za darmo albo zeby ktos doplacil a towar byl pierwyj sort


To tak jak bys kupil pomidorowa w mlecznym barze i spodziewal sie ze bedzie smakowal jak forschmak w Mariocie

Nigdy tej metalnosci nie zrozumiem

Chcesz byc peweny to kup sobie w aptece osobiscie.


I tez nie sadze ze o oszczedzanie tu chodzi bo na czym zaoszczedzic by dupa bolala lub nie???

To raczej nieumiejetnosc wykonania srodka. I tez nie mysle ze niesterylnosc bo czemu inne srodki nie bola??



Zmieniony przez - -PRO- w dniu 2009-05-23 18:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Przeplacil w chvj, a kupil bo sie sugerowal pimpowana opinia na sfd...i wracamy do punktu wyjscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364827 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670203
Scorpio wbrew pozorom w pl wcale nie tak łatwo o propa apteczniaka,dlatego 95% bije undery,opinie są zawsze różne,jedni pimpują,inni może i mają dobry towar ale nie wiedzą nic o treningu i diecie i narzekają że nie działa,inni że bolą ,ogólnie underowe środki staram się bić tylko w pośladki,tak więc różnie to bywa,znam osoby co się na tym przygotowywały i były zadowolone z tego propka,może ktoś już podrobił undera itd itp temat rzeka,ja miło wspominam czasy kilka ładnych pare lat wstecz,recka apteka i pewniak na ręku był.Teraz zostaje większości czarny rynek i to się za szybko nie zmieni,dlatego jak ktoś się pyta o atoma mówie że towar ok bo u mnie w okolicy 80% bije tą firme,nigdy na forum nie pisałem źle o innych firmach że nie działają itp bo jak nie widze to nie pisze.A bana to można tylko za podawanie cen wyłapać a nie za dialog,jeśli jest on sensowny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Akurat moja aluzja co do "pewnych osob" nie byla do ciebie Lodzianin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364827 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670203
spoko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Znalesc testolica w PL....mysle 5minut.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
gdzie?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jak to - tam gdzie mieszka wasal. czyli podkarpackie w wielkiej brytanii

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sus 500

Następny temat

Dobry i bezpieczny cykl

WHEY premium