SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop 100 Atomic Lab PYTANIE/PROBLEM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
szczerze, to jesli po kilku szotach ci nie przejdzie - zmien propa. mialem kiedys propka tak bolesnego i dajacego tak pokazne obrzeki, zeby nie moglem chodzic po strzale w noge, a po strzale w triceps nie moglem wyprostowac reki + obwod reki wzrosl o kilka cm
czasem jest tak, ze pierwsze szoty bola - nie umiem powiedziec czemu, a potem luz. i wtedy bedzie git. ale jesli boli caly czas i robia sie stany zapalne, to kup cos innego. niewazne, czy to atomic, czy malay, czy ip - nie ma sensu sie katowac, lepiej odzalowac te pare groszy i kupic inny towar.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
Zamówiłem z kumplem 4 ampułki z tego samego źródła i jego boli tylko odrobine,a mnie znacznie mocniej.Oczywsicie siedziec mogę i chodzić w miarę,ale na prawym boku spanie jest nie możliwe.Dziś walnąłem w drugi półdupek zobaczymy jutro co będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
A to smarować czymś??Mam ketonal na chacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
raczej aspiryna 2x dziennie i wapno musujace. bralem tego propa to spac nie moglem, tak bark spuchl. jak po tygodniu nie przejdzie to odstaw w pizzdu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Cudzio pomysl zanim cos napiszesz. Zaraz po mnie wypiedzial sie koles, ktory mial nieprzyjemne doswiadczenia. Co wszyscy jestesmy z Alchemii, czy innych wynalazkow? Czy konta moze sobie zakladam nowe?
Moje zdanie o atomie bierze sie z opinii na jego temat, ktorych bylo sporo, ale sa bezczelnie zagluszane na tym forum. Gdyby to samo dzialo sie po bd, ip, alchemi chvj wie czym jeszcze i dalej by szedl pimp napisalbym to samo, bo naprawde mam gdzies co wy tam bijecie w pl, ja z tymi srodkami nie mam doczynienia bo w kraju nie mieszkam juz wiele lat...
Npisalem wyraznie, zdarzaja sie spoko partie, a zdarzaja sie buble jakich malo i albo to wynika z czystej statystyki, bo skoro towar na sfd jest na pierwszym miejscu to pimp dziala idealnie i wszyscy go lykaja jak swieze buly albo po prostu procentowo wypada duza ilosc chvjowych serii w tym underze, ja mam jakos przeczucie ze jest to bramka numer 2. Poniewaz mam wybor nie poniose tego ryzyka i w "teraz polska" iwestowac nie bede, kazdy jednak ma swoj rozum i swoje zdrowie do stracenia.
Jak przestana byc pisane bzdury na tym forum ze atom to srodek pierwszej ligii i ze kazdy kto ma jakies po nim problemy jest pussy to przestane byc anty-atom, jak na razie drazni mnie tak bezczelne wkrecanie srodka ktorego partie sa tak niepewne.
edit: jeszcze shield zdazyl, tez podstawiony jak widac z konkurencji I bold rowniez dziala swietnie bo sie po nim jesc chce
ps. ten same zrodlo nie gwarantuje tej samej partii, undery leje sie owszem po kilka flakonow, ale nie sadze aby dil ustawil je sobie na polce wg rocznika jak dobre wino

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-05-23 17:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Scorpio dobrze prawi. Oby tylko bana nie dostał od zielonego, zaprzyjaźnionego z tą "firmą".
Ktoś poprostu chce zrobić sobie monopol na forum przez to zagłuszanie złych opinii, uwag. I jak wspomniałeś- jak boli to albo źle zrobiony strzał albo pussy
Ciekawostka-
ostatnio robiłem strzała w dupala na stojąco i łapał mnie co chwile kurcz w najszerszego. Przez to igła latała jak przysłowiowy "dżojstik". Wkłuwałem 4.5ml soku ze zmianą strzykawki, w jednej 2.2 i w drugiej 2.2. Trzęsło mi łapami przez te skurcze. I co? I zero bólu na następny dzień.
Więc skończmy z MITEM, że ból jest przez źle zrobiony strzał.
A co do propa, tak boli. Każdy będzie boleć. Ale ból po krótkim estrze, a ból po syfskim towarze to dwie różne sprawy i dwa różne bóle.
A pimp był i będzie aż wreszcie ktoś nie wyrzuca z forum "zielonych dilów", ale na to sie jak narazie nie zanosi.
Życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie kazdy prop boli, ale sa ludzie, ktorzy sa jakos bardziej predysponowani do bolu po krotkim estrze.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Raz sobie spier.dolilem strzala robiac zbyt plytko, zrobila sie gulka pod skora...w zaden sposob objawy nie mialy nic wspolnego z opisywanymi tutaj. To brzmi jak typowe zakazenie i to juz 2-gi, albo 3-ci przypadek przy atomie na sfd...w rzeczywistosci bylo ich zapewne o wiele wiecej. Nie wspominam o rzeszach niezadowolnych z powodu zbyt duzej ilosc ba (chociaz przynajmniej chirurgiem sie to wtedy nie skonczy...).
Nie wspominam o braku zawartosci subtancji deklarowanej, bo to akurat cecha kazdego ug...
Atom choc moze miec dobre partie przedstawia soba zbyt duze ryzyko powaznych konsekwencji. Oprocz underowego wina, ktore zazwyczaj potrafilo miec takie gowniane wlasciwosci, nie slyszalem o zadnym innym ug ktore by zbieralo takie opinie...
Ja tam nie jestem rycerzem o czystosc, kazdy ma swoj rozum, jak placi za towar mniej niz powinien kosztowac to powinien sie podwojnie zastanowic, bo nie ma czegos takiego jak wysoka jakosc za niska cene...
PS. Krotkie mnie nie bola ani troche

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-05-23 17:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
125 zł za ampułke dałem??To chyba nie tak mało...
Załóżmy, że masz racje i to jest zakażenie to co w takim wypadku radzisz zrobić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
scorpio - troche przesadzasz. przejrzyj sobie cenniki na stronach www (umieszczone oczywiscie tylko informacyjnie, zadnego handlu ) i zobaczysz, ze ceny nie sa niskie. a produkcja nie jest droga, tylko przebitka je_bucka. wiec to nie jest tak, ze chlopaki po maksymalnej taniosci kupuja, a potem sie dziwia. widac, ze brakuje ci troche spojrzenia z ojczyzny, tutaj nie ma supermarketu z anabolikami jak w tajlandii, a sluzby celne nie sa tak poblazliwe jak w UK, zeby import proszkow na wlasne potrzeby byl powszechny.

skonczta panowie o tym pimpowaniu, bo lepszy pimp, niz dramat z dotepnoscia. za duzo mowicie publicznie, ale jakas grubsza akcja funkcjonariuszy zamknie jadaczki i wszystko wroci do normalnego stanu. czyli wszyscy przypomna sobie, ze to nie sa buraki czy inne korva czekoladki i calosc zejdzie glebiej do podziemia. wtedy zobaczycie chuiowa jakosc i wyiebki, bo teraz sie ludziom w dupach przewraca i sobie ubzdurali walke rynkowa.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sus 500

Następny temat

Dobry i bezpieczny cykl

WHEY premium