SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop + Winko 1 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1882

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Witam. Szykuje się do cyklu sterydowego test prop + winko . Bedzie to moj 1 w zyciu powazny cykl od poczatku do konca i chciałbym aby ktos poradził mi jak to wsyztsko zrobic bezpiecznie uwzgledniajac odblok osłonki , witaminy , suplementy w trakcie oraz po cyklu .

Posiadam :

-Test prop Alpha 1ml.100mg

oraz do wyboru

-wino Alpha 1ml.50mg
-winostrol Balkan tab.10mg

Moj cykl to 8 tygodni prop
6 tygodni wino

Pytanie nr 1. Wybrac wino w injekcji wtedy musiałbym sie kłuć praktycznie codziennie przy tesiu injekcji , czy do tescia injekcji wziazc wino w tabsach

Pytanie nr 2. Jakie dawki , myslalem nad : tesc 50mg e2d ( nie chce duzych dawek ze wzgledu na skutki uboczne oraz 1 cykl ) wino jesli tabsy to 30mg ED

Pytanie nr 3. Co sadzicie w ogole o tych firmach ? Prop apteka .

Pytanie nr 4. W trakcie cyklu jakie osłonki potrzebuje , suplementy oraz witaminy . Myslałem nad dobrym Gainerem + BCAA + zestaw witamin w tym napewno magnes oraz wit C oraz omega 3 , na watrobe Essential Forte

Pytanie nr 5. Po cyklu wszystko o odbloku , po jakim czasie od zakonczenia tescia , wina , w jakich ilosciach i jakie specyfiki . Myslalem nad clomid przez 2 tygodnie 50mg ed , nolva w trakcie w razie gino a mam tendencje , oraz HCG przez 2 tygodnie w dawkach 500j

Jesli cos pominałem prosze to uwzglednic w odpowiedzi . Prosze o profesjonalna porade tak abym mogł przeprowadzic swoj cyk od poczatku do konca z głową

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2187
masz napisane czarno na białym...
1. ułóż diete i wklej ją do oceny w dziale odżywianie (ktoś skoryguje ewentualne błedy)
2. ułóż plan treningowy i wklej do działu trening i jw
3. potrenuj na tej diecie jakis czas przy dobrym planie treningowym
4. zacznij myslec o dopingu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24634 Napisanych postów 68293 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538523
Ankieta dzialu !!

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Przepraszam uzupełniłem całą ankietę ale jakis błąd strony i się nie wyświetliła . Juz wklejam

1. WIEK: 24
2. WAGA: 80
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 115
-udo: 56
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat z długimi przerwami
6. DIETA: aktualnie brak
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Kilka lat temu 100tabs metki ( bez głowy ) i raz test prop przez 4 tygodnie do tego kilka shotow winka ( również bez głowy bez PCT itd )
8. TRENING: Split 3-4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: Masa dobrej jakosci , siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Kilka lat
11. POZIOM BF%: 13-15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Mezomorfik , szybko nabieram oraz zrzucam
13. STAN ZDROWIA: Dobry bez przeciwskazań
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lekka do owłosienia oraz tendencje do gino tak myślę bo mam lekkie pierśi i kulke pod sutkiem da się wyczuć
15. PPM (podstawowa przemiana materii): około 2000 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: max 110kg
-martwy ciąg: Nie sprawdzałem ale ponad 100kg 1x
-przysiad: Nie sprawdzałem ale ponad 100kg 1x

Zmieniony przez - nemopl90 w dniu 2014-10-15 12:10:33

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24634 Napisanych postów 68293 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538523
Brak diety to brak jakichkolwiek efektow.
Szkoda zdrowia i kasy. Cel cyklu masa dobrej jakosci, ok ale jak?
jesli podchodzisz do cyklu z zaangazowaniem to przyloz sie do wszystkiego. A te nogi cwiczysz? 56 to niektorym brakuje kilka cm i maja tyle w bicepsie...

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Zastosuję diete wysokowęglowodanową w trakcie cyklu . Nogi ostatnio słabo , wzmocnie trening nóg . W tej chwili to zależy mi głównie na masie , redukcję zrobię na wiosne . Proszę o odpowiedź na moje pytania

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dział odzywianie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wysokoweglanowa?a do tego wysoko bialkowa by sie przydalo na cyklu...i tluszcze tez wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Ale temat zaczyna się zamieniać w odżywianie a nie tego dotyczy . Proszę o porady w sprawie dopingu , nawet je ponumerowałem

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
może ja ci odpowiem dosadnie,jak bys nie wział g**** z tego będzie tak samo jak i po poprzednich 2 cyklach.
Po pierwsze jak trenujesz i dopinasz miche wykorzystujesz potencjał swojego organizmu i łapiesz zastój myslisz o saa,a ty robisz wszystko odwrotnie najpierw cykl a potem jakaś wydumana dieta o której nie masz pojęcia.Bierz jak chcesz bo i tak nic z tego nie będzie po cyklu zejdzie woda i wrócisz do stanu wyjsciowego,skup sie tylko na odblokowaniu bo i tak to wexmiesz a jak i tak wyglądu nie zrobisz i siły to choć zadbaj abyś nie był dodatkowo impotentem po cyklu.Napisałem co dosadnie , siedzę w dopingu 20 lat i pomagałem setka osób i wiem jak to u ciebie sie skończy.Życzę zdrowia i rozsądku bo jego ci brakuje,nie masz pojęcia o odżywianiu o trenowaniu itd a ty chcesz jeszcze mieszać w hormonach.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Dlaczego uważasz , że nic z tego nie będzie ? nie nieguje Twojej odpowiedzi tylko chciałbym abyś mi to wyjasnił . Ja się tutaj nie wymądrzam tylko potrzebuje pomocy więc proszę mnie nie krytykować . Byłem głupi i wziąłem tyle . Jak widzisz od lat trenowałem na sucho z przerwami bo przerwami ale bez SAA. Dlaczego miałbym wrócić do stanu wyjściowego jeśli zastosowałbym się do wszystkich zaleceń , powinno coś po cyklu zostać prawda? Skoro się tak na tym znasz , spójrz moimi oczami teraz na sytuację i gdybyś był mną z moimi doświadczeniami i przeszłością , co byś zrobił ( weź pod uwagę , że kusi Cię do SAA ) proszę .

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Dodam , że nie jestem ignorantem . Bardzo cenie sobie takie rady i teraz to mnie wystraszyłeś i zabiłeś moją nadzieję

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid

Następny temat

Zejscie z t3, SOgi ! :)

WHEY premium