SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop, gw redukcja potem masa pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1855
Obecnie leci prop 100ml eod i gw 20mg ed. Dieta pod redukcję, leci wycinka.
Planuję po 9ciu tygodniach zacząć przechodzić stopniowo na okres masowy. W dziewiątym tygodniu zero kaloryczne a w kolejnych tygodniach dokładać po 100 kcal tygodniowo.
Tutaj moje pytania:
1.Czy dobrym pomysłem będzie zmiana środka na cypio wraz z rozpoczęciem masowania?
2.Czy zazębiać cypio z propem od siódmego tygodnia żeby nie było wahania stężenia zanim cyp się rozkręci?
3. Hcg w 7 tygodniu cyklu będzie ok?
4. Po 4 tyg cyklu miałem estrox3 norma. Leci aromasin 12.5mg eod. Po 24h od dawki aro czuje już cisnienie w bani i rozdrażnienie. Czy możliwe że tak bardzo czuje skoki estro? Może dawać 12.5mg ed ?Jak estro będzie w widełkach po badaniu w przyszłym tyg to aromasin 1/2 tabsa ed lecieć tak przez cały cykl?
5. Gdybym chciał po masie to wyciać bez przerywania cyklu zmienić znów na prop zrobić mostek lub coś dorzucić jak wino albo oxa?


Zmieniony przez - Szarmanckicham w dniu 2022-11-13 20:49:12

Po co Ci ta głowa?
Jem niom

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ankieta - regulamin działu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1855
1. WIEK: 37
2. WAGA:85
3. WZROST:184
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:115
-udo:60
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 15 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko:3
-węglowodany:2.8
-tłuszcz:0.8
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:tylko ph 1.epi, 2.hdrol, 3.mdrol 4. Epi/xtren Sarmy: ostaryna
8. TRENING: 4xsplit 4xcardio
9. CEL CYKLU: redukcja nast. Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ostaryna 4 miechy temu
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA:b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):1822
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 160
-martwy ciąg: 180
-przysiad:

Po co Ci ta głowa?
Jem niom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
1 tak 2 nie 3 od początku 4 pół tab ed będzie na pewno za dużo. Zobaczymy jaki wynik będzie teraz i się pomyśli 5 tydzień po ostatniej inj z cypka zacznij propa, na redu możesz dorzucić jakieś dht np wino, ale zanim to zrobisz zbadaj lipidy bo jak będzie źle to dht odpada i dietą musisz to ogarnąć a pozniej dopiero można myśleć. Zawsze zostaje jakiś spalacz jeszcze
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1855
Wiem, że są różne teorie i jedni mówią by zazębiać 1-2 ostatnie tygodnie propa na cypio. Inni piszą, że test i tak wysoko i cypio się wkręci odrazu. Jeden kolega z forum pisał że zaczął cypio po ostatnim propie i czuł się fatalnie, libido i samopoczucie klapło. Sprawa aromasinu - po pół tabsa eod zaczynam czuć się lipnie po ok.24h od dawki. Zobaczę po badaniach ale chyba mocno reaguję na estro. Co do hcg nie leciało od początku. Jestem w szóstym tyg prop więc teraz myślę przybić hcg. W jakiej dawce najlepiej w moim przypadku podatności na estro? Obawiam się że po hcg mi wywali w górę.

Po co Ci ta głowa?
Jem niom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
HCG 500 iu 2 x w tygodniu.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1855
Aleks
HCG 500 iu 2 x w tygodniu.

I tak już brać do końca cyklu?
Jeśli możesz podpowiedz mi proszę czy brać to cypio w ostatnim tygodniu propa razem?
Jeśli tak to jak to się rozkłada w ciągu tygodnia? Dzięki

Po co Ci ta głowa?
Jem niom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Hcg do końca cyklu, kończysz propa i wchodzisz na cypio
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1855
Po propie 100mg eod cypio ile dać? 250mg e4d?

Po co Ci ta głowa?
Jem niom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Powinno byc ok
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1855
Aleks
Powinno byc ok


Serwus. Nabyłem takie hcg. Jak to ogarnąć? Tu mam 5000 ale tylko 1ml roztworu. Jak to zrobić żeby mieć dawki po 500 iu?




Zmieniony przez - Aleks w dniu 2022-11-20 22:15:32

Po co Ci ta głowa?
Jem niom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Elephant pharma

Następny temat

Testosteron cipionate raz w miesiacu?

WHEY premium