SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolongatum Biogenix'a

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jest tanie.
zależy kiedy i od kogo i ile.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13487
zwazywszy na promocje 2xfolie + jedna gratis za 100 zl..to jest bardzo tanie bialko..

stary ale żwawy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ale nie ma juz tej promocji chyba
daj linka na priv jesli jeszcze gdzies znalazles

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wiem co mial na mysli shoszon :D
i wiemy co stanowi o glownej cenie (wysokiej w porownaniu z innymi bialkami) Prolongatum
czy jest za tanie na ilosc ?
hmm czy idzie sobie wyobrazic odpowednio duza partie towaru aby dostac dobra cene u towrcy micelarnej ?

ale wszystko to spekujacje
podobne do dziennika Super Express
(przepraszam czytelnikow)

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2006-12-18 18:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Tylko ilosci jakie Olimp sprzedaje prolongatum np. w miesiac to wiele firm nie sprzeda takiej ilosci w rok. Co tu duzo mowic przy tak duzej sprzedazy to oni dyktuja warunki producentom surowcow, a nie odwrotnie.

Wkurza juz mnie ta mentalnosc polakow, jak jest za drogo to nie dobrze, jak za tanio to musi juz byc walek wez im dogodz

Zmieniony przez - Goral w dniu 2006-12-18 23:26:54

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
oxy-gen.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a to co pisze Goral to zakladam nie jest juz sytacja hipotetyczna a obserwacja zycia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Góral - poznasz ceny Kazeiny micelarnej i zobaczysz kto ją robi - to myśle ze tez sie zaczniesz zastanawiać. Jest to produkt mega trudny do otrzymania i mega drogii.

Nie twierdze, ze jest tam 5%, ale na bank nie ma tam 35%

i nie oni dyktują warunki a nadal producent - w polsce nadal malutkim procentem są firmy odzywkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
kazeiny micelarnej jest dokładnie 35%:) . Olimp wszystkie swoje bazy białkowe zleca do produkcji najlepszym Światowym producentom na zasadach kontraktów a nie skupuje ze stocków tak jak robią inne mniejsze firmy.
Kontrakty wymagają potężnych ilości ale negocjować można atrakcyjne ceny.Najpierw jednak należy mieć markę i zbyt,Olimp ma 1 i 2 gie:)Szoho nie zapominaj ,że Olimp sprzedaje w całej Europie i poza jej granicami i to bardzo b.dużo sprzedaje:) a w Polsce jest tak jak napisał Goral,widać,że człowiek siedzi mocno w branży :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smak + Zapach HMB Mega caps

Następny temat

Do pana S.Ambroziaka-"Jestes sportowcem a nie tucznikiem"-PAKER 1(12)/97

WHEY premium