SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony...jakie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
tak jak Lukas7272, dlaczego nie epi z Neogeniki?? Duzo osb go poleca,, Don Pawson odradzal w jakis poscie.... wie ktos cos na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
epi z Neogenica bardzo dobry towar można śmiało brać, Ci co tak piep**ą to chyba z d**y wyssali te bzdury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Ja nie widzialem zadnych zlych opini na temat neogenici.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
Lukas chodzilo mi o to ze wlasnie czemu nie z Neogeniki. Ciesze sie ze to dobry towar bo z takowym juz coraz gorzej na rynku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
To czy dobry sie okaze od soboty;] Mam nadzieje ze w polaczeniu z eq da dobry efekt. Oba slabe to moze sie uzupelnia i dadza troche suchego miesnia:)

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
jak towar jest z dobrego źródła to będzie klepał bo póki co firma ma dobre produkty ale bez dobrej michy każdy będzie g**no warty :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Oj miche to ja mam:) wpieprzam ciagle,nawet w pracy:]wiec o to nie musze sie martwic. A moze wiecie czy jest data waznosci na tym epi ze neogenici? I czy naklejka jest na opakowaniu poziomo czy pionowo?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
I jakie moga byc przyrosty na tym cyklu? Wiem ze nie wielkie ale tak mniej wiecej? I jak z sila , tez dobrze rosnie?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1447
Mam kilka pytań.
Zwiększyć dawkę h-drol'u po 3tyg ?
Kupiłem jedno opakowanie jem dwie kapsułki dziennie czyli starczy mi na 4tyg... cykl planuje na 6tyg czyli będę musiał dokupić jeszcze jedno opakowanie...zastanawiam się czy po tych 4tyg dalej jechać na tym ph (słabe opinie) czy może te dwa ostatnie tyg brać epistane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4445
Epi można kupić w proszku ;) i to w PL, koszt to 200PLN/3g czyli będzie na 2 cykle :P

Źródło: www.astro-lab.com mają też methasterone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Środki zawierające Sibutramini hydr...

Następny temat

Gdzie ubieraja sie koksy?

WHEY premium