SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Profilaktyka na cyklu z estro i prolką

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 330
Planuję wejść na cykl testosteronu (enan). Mam tendencję do gino więc chcę się zabezpieczyć czymś juz od samego poczatku cyklu. W co powienienem się zaopatrzeć w razie W jeżeli przyszło by mi zbijać estro i prolaktynę ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
Witaj.
Przedewszystkim uzupelnij nam podstawowe info o sobie:
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html
W tym dziale obowiazuje ankieta, musimy wiedzieć, czy nie rozmawiamy z 16 latkiem, który chce wejść na cykl.
Teoretycznie jak bedziesz na testosteronie solo, to nie powinno byc problemu z iloscia prolaktyny, jednak jezeli masz tendencje do gino to mozna tez sie zabezpieczyc w tym kieurnku. Pamietaj jednak, ze gino tez moze wyskoczyc np. ze wzgledu na zmiane w ilosic progesteronu, ktory nie jest juz tak latwo ogarnac, jak estro czy prolaktyne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 330
1. WIEK:29
2. WAGA:106
3. WZROST:186
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:115
-udo:68
-talia:108
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3
6. DIETA:
-białko:1.4g/kg
-węglowodany:4g
-tłuszcz:0.8
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: żaden
11. POZIOM BF%:20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):ekto
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:łysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):2400
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:100
-martwy ciąg:170
-przysiad:180
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Jaki cel cyklu? Tak mało białka to co ćwiczysz?bierki sportowe ?
Patrząc po wymiarwch redukcja ?
Wrzuc aktualne wyniki badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 330
Bardziej stawiam na regenerację chociaż redu i tak następuje. Nie uwzględniłem 10 jaj swojskich które wypijam podzielone na 2 porcje. Cykl ma mi pomóc w regeneracji i zejściu lekko z fatu aktualnie biegam 5x5km z rana plus 3 treningi w klubie ale chcę podkręcić do 5 i zejsc z biegania kosztem cwiczen wielostawowych i interwałów. W planach enan 250mg e7d i zredukowanie sidów do minimum. Co do gino to usłyszałem taką diagnozę w młodszych latach i bardzo wziałem do siebie i wolę dmuchać na zimne. Badania z kwietnia ale nic nie było działane od tamtej pory z hormonami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
cabaser mozesz dac profilaktycznie 0,5 taba co 21 dni przykladowo, aby trzymac prolke w ryzach,choc tutaj musisz po miesiacu skontrolowac by jej czasem zbyt mocno ni ubic.
exe na pewno sie przyda, obencie masz nisko estro, ale masz tez nisko testa, wiec tutaj zalezne jedno od drugiego. jak podbijesz testa, to rowniez estroi proporcjonalnie sie zwiekszy, jak masz mocne tendencje do gino, to trzeba trzymac estro ponizej 44 i powinno byc ok, normalnie bym trzymal nawet lekko powyzej, ale skoro masz tendencje to dmuchac na zimne.
pod reka miec tamoxa w razie W
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań na test deka bold

Następny temat

Testosteron dla początkującego

WHEY premium