SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym najlepiej zbijać estro na cyklu długi testo?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 603
siema, jestem na pierwszym cyklu. zbadałem sobie estra i go wywaliło trochę do góry, czym najlepiej będzie to zbijać? Estradiol (E2) (K99) ↑ 145 pg/ml < 44

bije 250 dlugiego, najszybciej dostep bede mial raczej do letro, ale nie wiem czy nie bedzie za mocne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 603
Gucio547
Jak zbijesz estro to będzie wszystko ok, tylko później po badaniach musisz sam dopasować dawkowanie IA żeby trzymało Ci estro w ryzach


ponownie wale z pytaniem. jednak otrzymałem dzisiaj anastrozol, dawkować to podobnie jak symex czy coś zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94393 Napisanych postów 364328 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668796
Ankieta działu
Letro jeśli masz w tabsach będzie sporo zabawy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 603
1. WIEK:24
2. WAGA:67
3. WZROST:179
4. WYMIARY: nie mam jak zmierzyć
-biceps
:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: pół roku
6. DIETA:
-białko: 130g
-węglowodany: 450-500g
-tłuszcz: 100g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: split 4 dni, jeden w tygodniu fbw
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:-
11. POZIOM BF%: do 15% max
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 603
lodzianin1
Ankieta działu
Letro jeśli masz w tabsach będzie sporo zabawy


w takiej sytuacji co będzie najlepsze do zbijania estro? jak jestem na masie to chciałbym je zbić tak do 80, symex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Najlepiej by było Exemestane (Symex), ewentualnie Anastrazol (Arimidex), letro przy takich dawkach teścia łatwo ubić estro


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-09-04 12:02:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Sprawdź w tym temacie jak działa na ciebie bold . Ja nim reguluje już prawie rok a dawki minimalne max 150 tydz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Nie chcę się wcinać ale Bold to nie IA i służy do czego innego niż zbijanie estro, od tego są IA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 603
Gucio547
Najlepiej by było Exemestane (Symex), ewentualnie Anastrazol (Arimidex), letro przy takich dawkach teścia łatwo ubić estro



Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-09-04 12:02:18


Od jakich dawek symexa zaczynać, żeby nie dowalić i po jakim czasie pówtórzyć badania na estro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Gucio547
Nie chcę się wcinać ale Bold to nie IA i służy do czego innego niż zbijanie estro, od tego są IA


Kumam ale to jego " skutek uboczny " więc dlaczego z tego nie skorzystać ? Wydaje mi się że nawet zdrowszy sposób niż IA , tak mi się wydaje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Egon33
Gucio547
Nie chcę się wcinać ale Bold to nie IA i służy do czego innego niż zbijanie estro, od tego są IA


Kumam ale to jego " skutek uboczny " więc dlaczego z tego nie skorzystać ? Wydaje mi się że nawet zdrowszy sposób niż IA , tak mi się wydaje .


To tak Ci się tylko wydaje. Bold potrafi rozjyebać morfologię i to konkretnie, więc nie wiem czy to taki super sposób na zbijanie estro, ja tego środka już nigdy w życiu nie tknę. Letro moim zdaniem jak najbardziej super pomysł, rozpuść sobie jednego tabsa w alkoholu i spróbuj co dziennego mikrodozowania, podejrzewam że jeden tabs wystarczy Ci na miesiąc lekko, ale tutaj dawkowanie musisz sam dobrać indywidualnie.


Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2022-09-04 13:42:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Na początek dał bym 25mg e0d przez trzy dni, później po 12,5 e3d i za dwa tygodnie badania, tylko to też zależy czy masz Symex apteczny czy jakiś wynalazek i Exemestane na każdego inaczej działa, jednym mocniej zbija estro a na innych działa słabo, obserwuj organizm, libido, samopoczucie, jak poczujesz że wszystko gra to zrób badania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przechowywac tescia

Następny temat

HASHIMOTO A SARM MK2866

WHEY premium