SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
Ja SFD ECONv2 mam Vanilia i z mlekiem i woda jest dobre. Rozpuszcza sie dobrze troche piany ale chwila i znika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
A czy ogl produkty sfd składowo wypadaja na tle konkurencji dobrze ? Bo cenowo napewno .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402504
skladowo powinny byc ok, wyniki badan na poziom bialka masz w tematach podwieszonych,
odstaja glownie pod wzg smaku (choc jest kilka jak najbardziej ok) rozpuszczalnosci,wygladu opakowania, na tym polega ich ekonomia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
adidd
A czy ogl produkty sfd składowo wypadaja na tle konkurencji dobrze ? Bo cenowo napewno .


co masz na mysli? i jaka konkurencje, bo to tez duza roznica

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Np. bcaa activlabu (chyba najpopularniejsze ale nie jestem pewien) jesli chodzi o białka to te od K** np. itp, wgl wszystkie tansze suplementy miałem na mysli . Wyniki badan wlasnie przed chwila czytałem i jest nawet niezle z tymi białkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wiesz tutaj glownie w tym segmecie to porownywac mozna smaki, rozpuszczalnosc i tyle. jakosciowo surowiec jest na podobnym poziomie.
bcaa bys musial przeliczyc, licz ze pucha activlaba 500g ma 250g bcaa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Wlasnie teraz zamierzam kupic i chyba sie skusze na te od sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402504
raczej takich opinii sie nie spodziewaj , to juz inna sprawa, K** to forum konkurencyjne wiec wiesz o co chodzi, czy to u nas czy u nich raczej nikt nie bedzie chwali produktow konkurencji,
ale bedac obiektywnym ni mozna tez pisac o nich zle jezeli sa ok,
sam wiec musial bys porownac

co zamierzasz kupic bialko czy bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
I to i to ale białko wezme wpc od sfd a bcaa nie wiem . Chyba bardziej sie opacla to od sfd kupic niz activlabu . A znowu na inne za bardzo nie patrzyłem bo budżet ograniczony mam . O K** wiem ze konkurencja itp. ale nie spodziewałęm sie ze mi powiecie ze K** ma lepsze suple . tylko taki przykład dałem ;p

Zmieniony przez - adidd w dniu 2012-11-11 19:26:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402504
bcaa najkorzystniej chyba wychodza obecnie z hi teca
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taka suplementacja będzie ok?

Następny temat

cm3 w mma

WHEY premium