SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z nadgarstkiem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Mialem przerwe z silownia ale teraz trenuje juz od miesiaca i znowu pojawily mi sie problemy z nadgarstkami :( Trenuje jeszcze muay thai i gdy wyprowadzam lewy prosty przechodzi mi przez przedramie taki "prad" polaczony z nieprzyjemnych ukluciem w nadgarstku. To samo dzieje sie gdyt wykonuje "ten ruch" zwiazany z zapinaniem pasow w samochodzie (po stronie kierowcy lewa reka sciagam pas). Co najlepiej lykac w takim przypadku? Tran? Moze cos z typowo kulturystycznych srodkow byscie polecili. Sam staw jako taki mnie nie boli jedyny z nim problem to to co napisalem.

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
hmm w sumie to lepiej by było iść do lekaza.

Glukozamina mogła by coś pomoc , opaska na łokieć...
Zma - regeracja nerwów a raczje ich zakończeń
ogolne wit. kwasu tłuszczowe. olej mct

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-13 18:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
moze za bardzo obciazałes nadgastki, jesli chcesz to kup sobie jaks produk na stawy np glucosamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 134
glukozamina lub artroblock lub kolagen - rózne firmy (olimp,nutrend,naturel) i rękawiczki nadgarstkowe mad max lub taśmy...i na razie mniejsze ciężary i faktycznie wizyta u lekarza może być dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
jezu - napisałem lekaz powinno być oczywiście lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
niezależnie od tego co będziesz łykał idź do dobrego specjalisty bo wygląda to na jakis drobny ucisk na nerw w pewnym momencie/w pewnym ułozeniu ręki/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Hm wrocilem wlasnie z treningu i po pozadnym rozgrzaniu nadgarstkow problem nie wystapil wogole. Teraz tez nic sie nie dzieje. Chyba wybiore sie do lekarza tak na wszelki wypadek.

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ano tez fakt nie odpowiednie rozgrzane ścięgne mogą tak reagować , stawy zresztą tez.

Mimio to kupił bym glukozamine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3496
Ehh:/ To samo mam tylko z barkami za kazdym razem jak klate robie to mnie tak bola ,ze nie umiem do porzadku treningu zrobic:/.Biore Arthroblock kolo 1,5 miesia i g**** to daje tak nawiasem mowiac;].Nie chce isc do lekarza bo jush znam wyrok-przerwa w treningach:/.ta kontuzja rozwinela mi sie jush od poczatkow wakacji ,na poczatku bolal tylko prawy ...teraz doszedl lewy:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3496
Aha dziwne jest to ,ze po rozgrzewce jeszcze bardziej bola:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
gratuluje głupoty

poczekaj jeszcze dłuzej to moze wogole juz nie wrocisz na siłownie ...

zdrób pozadną regeracje

glukozamina , msm , kolagen , zma , witaminy ew maści nagrzewajće.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko z czym mieszac ??

Następny temat

masa

WHEY premium