SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z klata

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Witam witam mam do was 3 pytania . jestem tu nowy :P

1 . Czy gdy wyciskam to mam opuszczac sztange na wysokosc brodawek czy gdzie ?
2. Czy jak opuszczam mam wypinac klate albo spinac sie ?
3 . Mam taki problem ponieważ Cwicze i wszystko idzie mi na gorna czesc i na boki na dole nic . Moim Kolegom idzie na dol a na gore nie tak bardzo i im sie zaookraglaja mianowicie u mnie jest na odwrot nie zaokraglaja sie tylko ida na boczne części i górne ale dół nic co mam robic gdy mieć tak jak oni

Błagam pomózcie mi odpowiedzieć na te 3 pytania Bo na żadnym forum jescze nie znalazłem odpowiedzi panowie pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1865
przy wyciskaniu rob mostek opuszczaj sztange na brodawki na wysokosc 1 cm lub opusc i sekunde przytrzymaj, wyciskanie rob tez na skosie ujemnym dorzuc pompki na poreczach

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wyiskanie wąsko tez bedzie dobrym rozwiazaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Najpierw proszę zapoznać się z regulaminem w dziale , każdy temat na głównej karcie TDP musi mieć obowiązkowo wypełnioną ankietę w dziale

Pytania pojedyncze zadajemy tutaj .

https://www.sfd.pl/TUTAJ_zadajemy_pojedyncze_pytania__część_5-t792735.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
mam jeszcze pytanko czy Mam sie jakby wbijac w lawke tzn spinac klate brzuch czy tam barki przy wyciskaniu czy poprostu swobodnie lezec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1865
masz robic mostek czyli barki i tylek ma miec kontakt z lawka

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Przeczytaj sobie ,mit szosty mówi o prawidłwym wyciskaniu

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc z ćwiczeniami.

Następny temat

dodatkowe cwiczenia do FBW

WHEY premium