SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z cyklem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 114
Witam, mam dość duży problem z cyklem, ponieważ mam złe objawy po iniekcji testosteronu niemal za każdym razem. Mój cykl to 500mg testosteronu tygodniowo i 300mg masteronu tygodniowo.
Rodzielam to na:
Poniedziałek 1 ml testosteron enanthate 1ml masteron
Środa 1 ml masteron
Piatek 1ml test 1 ml masteron
Cykl rozpocząłem 11.10.2023 rozpoczynając od masteronu. I po tych wszystkich strzałach wydaje mi się, że mój ogranizm nie lubi się z tym enanem. Jak zrobie mixa i zrobie jeden strzał zmieszany z masteronem to jest duże prawdopodobieństwo gorączki i dużego bólu na następny dzień lub wieczór który kilka/kilkanaście godzin potrafi się utrzymywać. Pierwszy i drugi flakonik tak samo, identyczne odczucia po iniekcji testo. Po masteronie w środę jak robię to nic nie czuje, może delikatny ból ale nie miewam gorączki ani nic z tych rzeczy a po enanie to ja kuleje na drugi dzień. Teraz we wtorek robiąc iniekcje zrobiłem strzał masteronu w lewe udo a chwilę później w prawe udo dałem enan'a dla sprawdzenia czy to wina tego mixu czy to wina samego enana. No i dostałem gorączki, prawe udo boli, ciężko mi jest podnieść nogę ogólnie, każdy ruch prawego uda sprawia dyskomfort.
Może ja coś źle robię, proszę dać mi wskazówki bo ja już naprawdę nie wiem co robić.

Do odkażania używam OKTASEPTAL oraz płatków kosmetycznych
Środki to SwedenPharm
Stosuje 1 tab. arimidexu w dniu iniekcji testosteronu.
Ostatnio męczy mnie grypa i nie wiem co robić bo w połączeniu z objawami po enanie to nic się nie chce robić
Ogólnie ból w udzie zawsze przemijał a teraz trwa najdłużej odkąd pamiętam zawsze mijało na drugi dzień wieczór a teraz od wtorku mniej boli ale dalej lekko kuleje, nie wiem czy to wina tego środka czy to wina, że mogłem przerwać nerwy czy może zakażenie ale ja wątpię, żeby to było zakażenie.

Kolejna kwestia jest taka ze jak mi się skończą enany proponowano mi przejść na cypio (również długi estr testosteronu) bo ponoć mogę mniej tolerować Enan'a niż Cypio co ponoć jest rzadkim przypadkiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 114
Witajcie ponownie, wychodzi na to, że arimidex mam brać do każdego strzału testo, nie wiem czy to dobry pomysł. Estro ponoć mi nie spadnie do zera bo ari jest delikatniejsze? Co robić? I czy to prawda, że na cyklu trzeba spożytkować więcej białka? 190g przy wadze 65kg wzrost 170cm to jest bardzo duży nadmiar, czy to rzeczywiście ma sens, tak duży nadmiar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
Ankieta działu..

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 114
1. WIEK: 22
2. WAGA: 65
3. WZROST: 170cm
4. WYMIARY:
-biceps: 33
-klatka: 94
-udo: 56
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 miesiące
6. DIETA:
-białko: 190
-węglowodany: 263
-tłuszcz: 65
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeden długi cykl sterydowy na testosteronie i masteronie
8. TRENING: siłowy/kalistenika
9. CEL CYKLU: większa masa mieśniowa, poprawa sylwetki, chęć nabrania masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: umiarkowany
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: niezauważono
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1661.7 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 80
-martwy ciąg: 100
-przysiad: 76
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
3 miesiące trenujesz i lecisz cykl na 2 środkach? Tabsa armidexu do inj? Jak dla mnie ubijesz e2 do zera .gorączka to znaczy ? Ile stopni?
Zrobił bym badania estro I prolaktyna bo stawiam na ubite estro tutaj do zera na tej ilosci ia
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5822
Zmień towar to na pewno nie jest wina estrów tylko firmy która wybrałeś a Dil się po prostu broni że to ty czegoś nie tolerujesz.
Ps napisz jaką firmę używasz żeby ludzie widzieli na przyszłość czego unikać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Ćwiczę Bo Lubię
Zmień towar to na pewno nie jest wina estrów tylko firmy która wybrałeś a Dil się po prostu broni że to ty czegoś nie tolerujesz.
Ps napisz jaką firmę używasz żeby ludzie widzieli na przyszłość czego unikać


Napisał

Piotrovsky


...
Środki to SwedenPharm


1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 114
Witam arimidex zacząłem stosować przez wysokie estro i prolaktynę. Od poniedziałku jak mi przyszły odrazu wziąłem 2 tabletki a następnie biorę tylko 1 tabletkę podczas gdy wykonuje iniekcję testosteronu. Zalecono mi też stosować w przyszłym tygodniu do każdego strzału testosteronu 1 tabletkę arimidexu do 17.11 .

Jeżeli chodzi o staż siłowni to miałem pewne przerwy a dlatego, że teraz przez 3 miesiące nieprzerwanie ćwiczyłem to zapisałem 3. Ja pytałem czy to nie będzie za dużo jak na pierwszy cykl ale zapewniano mnie, że to leciutki cykl.
500mg test/week
300mg masteron/week





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 114
Ból na szczęście przeszedł, może jeszcze opisze jak wykonuje iniekcje, może w tym jest problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 380 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10602
jakie igly? sprobuj moze rozgrzac troche przed strzalem? albo niech wylezy. mozesz tez rozbic czestotliwosc na e2d. estro pewnie ubijesz do zera jak lodzianin mowi. powinienes raczej lykac pol.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
Powtorz badania a 800 ma saa na 1 cykl to nie malo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 114
Dobrze to porozmawiam z swoim trenerem o tym czy przypadkiem nie zmnuenszyc cyklu w miare mozliwosci, a co do arimdexu wychodzi na to ze za duzo go biore? Teraz wgl nie wykonywalem iniekcji od wtorku tamtego tygodnia z powodu choroby i zlego samopoczucia spowodanego zapaleniem. Musze powtorzyc badania i uzgodnic to z trenerem bo nie chce tez ubic do zera estra. Ale wsm to nie czuje sie teraz zle, jest w porzadku. Co do igieł to 1.2 do pobrania soku 0.6mm do iniekcji


Zmieniony przez - Piotrovsky w dniu 2023-11-13 18:14:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po pierwszym cyklu

Następny temat

CZY MÓJ ODBLOK SIE UDAŁ?

WHEY premium