SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY MÓJ ODBLOK SIE UDAŁ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 798
1. WIEK: 33
2. WAGA: 96
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: około 10 lat
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: te był 3
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Wyniki badań po
FSH 2.83. Norma 1.5-12
LH 4.8 Norma 1.8-8.6
Estradiol. 13. Norma 11-43
Prolaktyna 512. Norma 83-312
Testosteron 379. Norma 250-850

Wczoraj wziąłem 3/4 cabaseru
Nie mam wyników sprzed, ale pamiętam że test kiedy robiłem miałem bliżej górnej normy.
Clom skończyłem jakieś 5 tygodni temu.


Dodam, że bałem się tego odbloku bo cykl był długi (jakieś 1.5 roku) i głupi (leciał test, meta, deka i tren, oczywiście nie wszystko na raz i cały czas) więc myślałem, że te wyniki będą gorsze, ale mimo wszystko martwi poziom testosteronu i FSH.

Fajka rano stoi, może nie kamień ale stoi, najbardziej kuleje libido ale po takim czasie cudów się nie spodziewam.

Może wypowie się ktoś bardziej doświadczony, ruszać coś czy się unormuje powoli?




Zmieniony przez - Azer123 w dniu 2023-11-11 11:28:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 798
lodzianin1
200 mg/tydzień to bardzo mało deki


To ile wrzucić? I co 7 dni czy rozbić na pół i co 5 z enanen?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/CZY_MÓJ_ODBLOK_SIE_UDAŁ_-t1225412-s2.html#post-20189149 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Ciezko powiedziec bo nie masz z czym porownac wynikow.Ta prolka mnie niepokoi bo dosc mocno jest wybita.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Dokładnie plus to e2 ciut nisko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 798
Aleks
Ciezko powiedziec bo nie masz z czym porownac wynikow.Ta prolka mnie niepokoi bo dosc mocno jest wybita.


Na prolaktyne jestem bardzo mało wrażliwy, przed wejściem na HCG badałem była w normie ale widocznie mogła mi jeszcze podbić deka, mimo, że teoretycznie nie powinna i tak przez cały odblok było. Wczoraj wziąłem Cabaser, zrobię wyniki prol i e2 po weekendzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 798
lodzianin1
Dokładnie plus to e2 ciut nisko


Ja ogólnie mam problemy z E2, takie półtora normy na cyklu to u mnie od razu problemy z wackiem. :/

Tym się akurat nie przejąłem, tym bardziej że ten testosteron niezbyt wysoko.
Po weekendzie powtórzę badanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 798
Badania przez cyklem robiłem ale zaginęły przez te 1.5 roku

Na pewno wiem że test był powyżej 700. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 798
lodzianin1
Dokładnie plus to e2 ciut nisko


Tak jeszcze w temacie E2 to dodam, że waga mi w ogóle nie leci, ładnie się wszystko trzyma. Wiem że to jeszcze niezbyt długo ale z tego jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 798
Jakieś rady? Powtórzyć badania za jakiś czas? Powinien organizm dojść do siebie? Szczerze mówiąc wolałbym SERM nie ruszać już jeśli nie ma potrzeby.

I pytanie poboczne:
Dlaczego nolvadex zbijał mi bardzo mocno estro, kilka dni po 10 mg oznaczało estro poniżej widełek kiedy startowałem sporo powyżej normy.

Plus ciekawostka exe nie działa na mnie w ogóle.
Optymalny okazał się ari, 0.5 tabsa na 5 dni żeby trzymać E2 w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
5 tyg to już badania są raczej nie przekłamane
Jest mała grupa ludzi na których exe działa słabo, plus trzeba pamiętać aby exe brać do posiłku z tłuszczami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 798
lodzianin1
5 tyg to już badania są raczej nie przekłamane
Jest mała grupa ludzi na których exe działa słabo, plus trzeba pamiętać aby exe brać do posiłku z tłuszczami

Czyli zostawić tak jak jest? Po tym cabaserze też się lepiej poczułem.

Tym FSH się nie przejmować? W sumie w widełkach...

Powtórzę za tydzień prolaktynę i estradiol jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 172 Wiek 49 lat Na forum 172 dni Przeczytanych tematów 5386
Wyniki to jedno, ale patrz też na samopoczucie. Jeśli jest OK - nie majstrowałbym tylko po to, aby mieć jakieś tam parametry, bo anonimowi goście z Internetu tak mówią. Generalnie masz wszystko w normie, a czas powinien sam sobie ustawić hormony w odpowiednich proporcjach.
Jeśli natomiast nie czujesz się OK to wtedy warto rozważyć podbicie testa (tym samym estro, a przez to prolaktyna w dół). Jednak miałeś zauważalnie wyżej przed cyklem, a po to robimy badania, aby wiedzieć do czego wracać.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z cyklem

Następny temat

Terapia zastepcza

WHEY premium