SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy to thermalu pro !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 329
Biorę thermala od 5 dni . Jak robię na siłowni klatę to na większych ciężarach zaczyna mnie bolec lewa polowa głowy i więcej nic nie mogę robić bo tak boli . Co zrobić zaprzestać brać thermala czy zrobić przerwę w ćwiczeniu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2008
bóle glowy spowodowane są zwiększonym ciśnieniem środczaszkowym podczas wysilku . spróbuj robic klate na skosie i zaobserwuj czy dalej bedziesz mial problemy z glowa czy tez nie. ale najlepiej idz do jakiegos lekarza sportowego ktory sie powienien na tym znac. bron boże nie wybieraj sie do lekarza rodzinnego czy cus bo to strata czasu... chyba ze skieruje cie na pare przydatnych badan ~~ hmm próby wysilkowe holter morfologie itp itp

Szacunek dla gości którzy nie kopią mi grobu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Zaprzestań brania thermala na jakiś czas i zobaczysz czy jest to spowodowane jego braniem czy też nie.

Żyj jak pustelnik,trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
głowa boli od wysiłku, nie od spalacza chyba że pękł ci tętniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 329
No właśnie jak robiłem klate to miałem takie uczucie jak by mi coś pękło. To coś poważnego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16559
Niesadze zeby to byla wina spalacza. Thermal pro od dluzszego czasu to juz nie jest ten sam produkt co dawniej.

Ja osobiscie proponuje wizyte u lekarza.

Mozesz tez odstawic spalacz na kilka dni i sprawdzic czy bol minol, ale mysle ze to malo prawdopodobne aby sprawca tego byl TP.

Pozdr

Małe kroki - Wielkie rezultaty

Dieta to 24 godzinny trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
Stawiam na błednę oddychanie w czasie wykonywania ćwiczenia, pamietaj - sztanga do klatki = wdech, wypychanie = wydech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16559
Niezdazylem edytowac

Przyszlo mi jeszcze do glowy ze mozesz miec nadwrazliwosc na jakis skladnik thermala.

Jak reagujesz na duza dawke kofeiny?

Pzdr

Małe kroki - Wielkie rezultaty

Dieta to 24 godzinny trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
"No właśnie jak robiłem klatę to miałem takie uczucie jak by mi coś pękło. To coś poważnego ? " - stary - właśnie siedzę w towarzystwie lekarzy i dzięki tobie wszyscy padli na cycki :P "kupuj trumnę i won pod ziemię" :D

nadwrażliwość nie objawiałaby się bólem połowy głowy. za duże ciężary, przemęczenie, za mało węgli w diecie, złe oddychanie, przecenienie swoich możliwości, psychika - to możliwe powody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 329
NA kofeinę dobrze pójdę do lekarza bo to możne okazać się coś poważnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 748
Możliwe, że masz coś nie tak z ciśnieniem krwi. Duży wysiłek plus kofeina to znaczy wzrost...
Mierzyłeś sobie kiedyś ciśnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 329
mierzyłem mam dobre ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Art] Podstawy zdrowego żywienia.

Następny temat

dieta w szkole - proszę o porady :)

WHEY premium