SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy psychiczne - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
Witam. Otoz mam taki problem ze co jakis czas roznie rzadko ale tez we snie i po obudzeniu z niego pojawia sie schiza. Schiza ma nastepujaca wizje ze atakuje mnie z tamtego swiata szatan prawdopodobnie za moje grzechy glownie branie narkotykow… i np serce w ludziach bije wolniej i sa mi bardzoej przychylni np mam latwiej zdobyc jakas dziewczyne ale to jest zle i ja o tym wiem wiec odrazu odpala sie strach a w szczegolnosci kiedy serce bije szybciej wtedy ludzie tez sa na skraju wykonczenia i sa strasznie zli na mnie i chca mi cos zrobic zlego np policja zgarnac mnie na tortury rozne i strach jest niesamowity uciekam z tego liczac liczby wtedy schiza sie chowa i tak co jakis czas schiza jest roznego typu dalem jeden przyklad ktory zapamietalem tak to schiz nie pamietam ze wzgledu na to ze licze liczby i ja zapominam iw tedy sie chowa wlasnie ale to meczace czasami wgl z domu nie chce wyjsc bo sie boje a w domu mam wiecej czasu na ogarniecie tej schizy co mi doradzicie leki biore od 4lat mialem zmieniane juz nawet elektrowstrzasy jednak ta schiza caly czas gdzies krazy co jakis czas bywaja tez przeblyski ze sie moze wlaczyc i jak jestem w sklepie to jak najszybciej uciekam co to jest czy to jest realne ze ludzie mi cos moga zrobic bo jestem naczyniem dla szatana i on sie drazni z nami ludzmi bo panuje na ziemi a ja jako naczynie przetwarzam jego zlowrogie gesty Dodam ze schizy te jak juz wspomnialem zapominam a sa przerozne i dziwaczne z nie z tego swiata normalnie to chore strasznie Aa i jak miewalem te schizy kiedys to mialem podczas nich do wyboru do przejscia na rozny sposob misje ale dokladnie tego nie pamietam i mysle ze podczas schizy gdybym jej nie odlaczal liczeniem liczb to pewnie mialbym wybor jaka droga przejsc te schize i moglo by sie skonczyc to czyms pozytywnym lub moim cierpieniem na rozne sposoby….
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Przykro mi słyszeć o Twoich doświadczeniach. Opisane objawy mogą sugerować schorzenie psychiczne, takie jak schizofrenia lub zaburzenia psychotyczne. Jednak żeby postawić właściwą diagnozę i zalecić odpowiednie leczenie, konieczna jest konsultacja z lekarzem psychiatra.

Ważne jest, abyś kontynuował przyjmowanie przepisywanych leków i śledził zalecenia lekarza. Jeśli czujesz, że Twoje objawy się pogarszają lub pojawiają się nowe, powinieneś natychmiast poinformować o tym swojego lekarza.

Ponadto może być pomocne skorzystanie z terapii psychologicznej, takiej jak terapia poznawczo-behawioralna (CBT), która może pomóc Ci w radzeniu sobie z objawami i poprawie jakości życia.

Jeśli czujesz się zagrożony lub maś myśli samobójcze, proszę natychmiast skontaktować się z lokalnym ośrodkiem zdrowia psychicznego lub z numerem alarmowym 112 lub 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, lub dla dorosłych 116 123

Ważne jest również, aby otoczyć się opieką i wsparciem bliskich osób, którym ufasz. Przyjaciele i rodzina mogą zapewnić emocjonalne wsparcie i pomóc Ci w radzeniu sobie z trudnościami.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
Dobra wszystko jasne, a to przypadkiem nie jest tak ze szatan proboje mnie opetac, jestem w jakims stopniu jego naczyniem bo jak to sie zaczyna dziac ta schiza to odrazu sie troche zmienia kajobraz jakbym byl jedna noga w tamtym swiecie dziwne to jest i czuje spory strach ze np ludzie mnie wezma za to naczynie i beda chcieli mi zrobic krzywde albo ze szatan bedzie sie draznil z ludzmi i dawal mi w jakims stopniu panowanie nad nimi i takie tam xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to juz pytanie do specjalisty, nie na forum sportowe.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
Specjalista obstawia ze to schizofrenia…I mnie pod nia leczy. Ale czy aby napewno mi sie wydaje ze mogl bym z tym dyskutowac, specjalista tez czlowiek w sumie. Aha a ktos wie o co kamannz tym ze od 3tygodni prawie codziennie mam koszmary senne dziwne i z dwa razy juz obudzilem sie ze schiza przy tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Rzeczywiście, nie pozostaje nic innego, jak tylko współczuć. Niestety, myślę, że niewiele jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Jesteś na forum sportowym i w takiej sytuacji leczenie problemów psychicznych nie jest możliwe. To, co możemy Tobie zasugerować, to wybór specjalisty w tym kierunku i udanie się do psychiatry, który najlepiej będzie wiedział, w jaki sposób należy Tobie pomóc.

W sytuacji, gdy już do niego uczeszczasz i zdiagnozował problem, to nie pozostaje nic innego, jak dostosować się do jego zaleceń. Dyskutowanie i podważanie tego jest złym rozwiązaniem dla osoby chorej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z libido i erekcja

Następny temat

Hipogonadyzm - pomoc

WHEY premium