SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z kręgosłupem - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Witam,

Od czasu do czasu czuję ból w pośladkach promieniujacy do nóg (glównie lewej ale prawa tez czasami). Jest to raczej stan przewlekły, ciągnie sie teraz już z miesiąc. Pierwsze objawy miałem z 15 lat temu. Ostatnie 5 lat czułem sie super a teraz znowu wróciło.

Zrobiłem rezonans - link do zdjęcia: </a>

Mam uszkodzony dysk - odwodnienie i wypuklina/przepulklina? Są tez zmiany na kregach (chyba zmiany typu Modic 2). Jak to wygląda?
Mam 35 lat, siedzącą pracę. Robie lekkie treningi 2-3 razy w tygodniu i 1-2 razy bieganie/basen/rower.

Dosyć niepokoi mnie, że ten dysk jest taki płaski. Jestem umówiony na fizykoterapie i do lekarza, ale byłbym wdzięczny za jakiekolwiek opinie, co myślicie?
Dzięki!




Zmieniony przez - nalewa666 w dniu 04/08/2023 01:25:16

Zmieniony przez - nalewa666 w dniu 04/08/2023 01:25:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33147 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Czekaj cierpliwie na wizytę u fachowca bo szukajac w necie wiele się nie dowiesz a to tez już wiele nie zmieni jak chodzi o ból , stan zdrowia i samopoczucie . Czesto przez takie szukanie tylko dodatkowo się negatywnie nakrecamy jeszcze bardziej niepotrzebnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Ok. Może bardziej chciałem uslyszeć, że ktoś ma podobnie i żyje. W poniedziałek bede wiedział coś więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33147 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Jak juz sie czegos wiecej dowiesz to wtedy daj wiecej info i ewentualnie wtedy ktoś kto miał podobnie to moze coś podpowie co on robił w takim przypadku zeby sobie pomóc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Androlog online - polecenia

Następny temat

Jaki zapach możecie polecić?

WHEY premium