SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z kręgoslupem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Witam od dawna mam takie o to problemy jest ich wiele i nie wiem czy one mają coś ze sobą wspólnego ale po kolei...
1.Codziennie gdy za długo siedzę w domu drętwieje,czuje mrowienie rąk i nóg bardzo jest to uciążliwie ponieważ mam uczucie spiętych mięśni muszę je co chwile rozciągać co i tak nie pomaga,czasem nawet zdarzało się że twarz mi drętwiała,chociaż teraz też mam uczucie spiętych mięśni twarzy
2.Ból głowy który też występuje gdy siedzę w domu za długo,gdy wyjdę na dwór,wsadzę głowę pod zimny kran to przechodzi ale na krótko
3.Ból kręgosłupa który jak stoję gdzieś dłuższą chwile strasznie zaczyna rwać,ostatnio jak stałem dłużej to musiałem robić skłony co przyciągało wzrok ludzi,najbardziej boli mnie w dolnej części kręgosłupa
4.Ból a raczej kłucie w klatce piersiowej,czasem mnie tak złapie że ledwo oddycham
5.Prawie codziennie leciała mi krew z nosa(teraz od 2 tyg jakos ustępuje ale to są tylko takie przerwy)

Nie wiem co może to być przyczyną mam 17 lat ,uprawiam 3 lata lekkoatletyka-biegi średnie więc wysiłku mam nawet w nadmiarze ale od 4 miesięcy nie trenuje.ja nie trenuje to objawy się nasilają.We wtorek idę do Ortopedy bo myślę że może mieć to związek z kręgosłupem,czy ktoś miał chociaż coś podobnego?.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Witam,piszę znów bo zastosowałem się do wszystkich zaleceń i nie ma żadnej poprawy;(.Ból kręgosłupa jest nawet gorszy plus ciągle mam zimne ręce i dłonie...niedługo znowu idę do lekarza.Do sportu wróciłem nie dawno bo naprawdę gdy biega czuję się lepiej,siedząc w domu mam uczucie niedotlenienia,ciągle muszę wyglądać przez okno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
idz do lekarza i to szybko!!!!!

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
mozliwe ze ucisk na rdzen, moj kolega mial i wlasnie przeszedl operacje, a wszystko od zlego wykonywania cwiczen (mc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Mam nadzieje że to nic poważnego nie jest,chociaż te dolegliwości są niepokojące.We wtorek idę do lekarza,zobaczymy co on na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
napisz co ci powiedzial lekarz

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Witam,byłem u lekarza,skierował mnie na RTG kręgosłupa wyszło coś takiego:
Spłycenie lordozy L kręgosłupa. Lekkie skrzywienie kreg. L w prawo. Spina Bifida S1. Stawy krzyz/biodr. bz. Lekkie klinowe zniekształcenie trzonów D w dolnym odc. oraz L1 po przebyciu choroby Scheuermanna.

Moje pytanie czy to są poważne objawy?...bo trochę tego dużo.ciekawe czy jest od biegania?.do ortopedy idę dopiero We wtorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Niepokoi mnie ten Spina Bifida...niby jakiś rozszczep kręgosłupa czy coś??...czy to poważnie,niby wada wrodzona.Tylko jak to ma się do mojego drętwienia rąk,nóg czasem twarzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
nie mam pojecai co to jest.

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
A inni nie mają pojęcia?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Witam,byłem u lekarza i powiedział że mam przeciążony kręgosłup.Zalecił zabiegi tzn:
10xlaser
10x masaż leczniczy
10x krio
I basen.Oraz zero ruchu przez okres 2 miesiecy:O....powiem szczerze że trudno sobie to wyobrażam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
lepiej sie dostosuj bo pozniej bedziesz zalowal

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps - lewy jest prawego nie ma?

Następny temat

Problem z aerobami

WHEY premium