SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy żołądkowe - Probiotyki!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4694
Rozumiem. Wielkie dzięki za pomoc chłopaki. Jakby coś ... - Będę pisał :)


Zmieniony przez - 7wist w dniu 2016-06-11 19:45:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Ocet jabłkowy to dobra opcja jak chcesz łagodnie zakwasić żołądek i pobudzić go do wydzielania kwasów żołądkowych, nie podrażnia błony śluzowej żołądka chyba że masz wrzody, nie zepsuje ci szkliwa no chyba że będziesz go godzinę w ustach trzymać. IMO może to być problem z jelitami przez to mleko, nie wiadomo za tam teraz siedzi a jak mówisz od tej sytuacji masz utrudnione przybieranie na wadze. Jak problem nie ustępuje to można spróbować probiotykami odbudować właściwą florę jelit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4694
Jaki probiotyk preferujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Najpierw zaczął bym wtedy od olejku z oregano i picią czystka (osobno) żeby tą złą florę zredukować, potem dodał probiotyki albo przynajmniej zachował kilku godzinny odstęp między oregano a probiotykami. Jeżeli chodzi o probiotyki czy witaminy itp. to mam zaufanie do NOW np. Probiotic-10 do tego probiotyki naturalne z kapusty kiszonej i ogórków kiszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4694
Rozumiem. Wielkie dzięki! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33143 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Jak już wyzej napisaane to dieta była bardzo bardzo kiepska . Ponadto zdecydowanie za dużo kcal. A nagły i dyżu przyrost masy ( zapewne kiepskiej jakości) to tez wynik złej diety .. Prawidłowe i zdrowe tycie lub redukcja to średnio 2-3 kg na miesiąc

Czytałem że piłeś duze ilosci mleka - mleko to nic dobrego w takich ilościach .

Ja miałem problemy trawienne ( okropne gazy z częstotliwością kilka razy na minute) , odbijania , bekania itp przy dużych ilościach węgli .Jak robie mase to objawy i problemy się nasilaja a na redu spadaja .Przy dietach i problemach musisz się obserwować ( jak działa orgaznizm po tym co jesz i zmieniaj to)




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-06-12 08:58:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Od takiej ilości węglowodanów, nie dziwie się, że masz problemy trawienne. Zacznij od poprawiania błędów w diecie. Wygląda to bardzo kiepsko.


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-06-12 11:03:03

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4694
Dobra. Dieta obowiązkowo do zmiany. A poza zmianą w diecie, dodać coś jeszcze? Jedni mówią, żebym wprowadził w obieg Ocet Jabłkowy, drudzy Olejek oregano, Siemię lniane. Jaka jest Wasza opinia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Istotne jest co powoduje te problemy. Jeżeli niedokwaszenie, to ocet jabłkowy jak najbardziej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4694
No tylko jak to sprawdzić? "Podobno" test z sodą i wodą jest niepraktyczny/niewiarygodny. Zostaję sprawdzenie za pomocą gastroskopii, ale praktycznie takich badań się nie robi. Jednak zrobiłem ten test z sodą. Do minuty się odbiło, czyli wskazuję że mam nad kwasowość. Czyli najlepiej użyć proszek zasadowy.


Zmieniony przez - 7wist w dniu 2016-06-12 14:07:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dieta do oceny.

Następny temat

Niedojadanie i strach przed "zalaniem się".

WHEY premium