SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wypróżnianie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 786
Cześć, mam takie pytanie-czy jak sie mało je, to mozna miec problemy z wypróżnianiem? Kiedyś jak jadłem dużo to i spoko się załatwiałem, 2 razy na dzień, teraz jem mało to wypróżniam się tak co 2-3 dni. zaznaczam, że w diecie jest błonnik i dużo płynów. Czy konieczne jest to, że trzeba się codziennie załatwić ? bo trochę się martwie czy ze mną wszystko ok, skoro nie wypróżniam się codziennie. za odpowiedzi z góry thx, pozdro.
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
rano wstaje jem musli z niegotowanym mlekiem...1,5godziny pozniej sraczka......................... i po tak oczyszczonym organizmie mozna isc na siłke:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Kazdy ma swoj rytm biologiczny.Jedni chodza 2 x dziennie,inni co kilka dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
Ja mam 185cm 85kg i od kiedy pamietam,nigdy sie nie wyproznialem codziennie.Ostatnio jednak miałem z tym większy problem(zapalenie jelita),ale jeżeli Cie to niepokoi to spróbuj No-spe napewno pomoże.

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
częste jedzenie w mniejszych dawkach, pij rumianek bardzo pomaga, kawa przyspiesza metabolizm do tego kawa z fajką to sranie masz pewnie tyle ze niepolecam ci palić fajek, Moja babcia zawsze jak robiła ser z krowiego mleka to zawsze z tego sera zostawała serwatka odsączona taka zółta jest... bardzo dobre to jest na przeczyszczenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ja jak byłem kilkanaście razy w szpitalu (na ćwiczenia oka tylko) to zawsze pielęgniarki się wszystkich pytały codziennie czy się wypróżnialiśmy. Jeżeli ktoś nie robił kupki przez chyba 3 dni to miał lewatywe :D

Więc chyba coś w tym jest...

P.S. Ja nigdy nie miałem xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
ja też byłem na operacji i nierobiłem po 3 dni... a mowiłem ze tak...brrr lewatywa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Oj jesli uwazasz,ze za rzadko robisz kupke,to w aptece masz cala game preparatow na przeczyszczenie Radirex,alax,laktuloza/duphalac(syrop),xenna,herbaty z sensu i kruszyny..oj jest tego sporo.Czopki glicerynowe..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
no i lewatywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
też mam z tym mały problem i właśnie nie wiem jak to uregulować? tzn. czasem ide sie wy*rać 2 dni pod rząd a czasem czekam pare dni aż te cholerne jelita zechcą to przepchać brat za to ma powołanie codziennie ;/
nie ukrywam, że to moja wina - durne odchudzanki, niejedzenie aż organizm sie zbuntował i w ogóle były okropne zaparcia (przed tym posiedzenie było tak co 2-3 dni ;P), po pójściu po rozum zmieniła sie też moja dieta (nie jem syfu typu batony, ciastka, ff, czipsy - a po tescowskich czipsach zawsze mnie gnało :D stawiam na dobre produkty - mięcho, ryże, makarony, twarogi itd). wraz z tym organizm powrócił (powraca?) do normy, z kiblem już lepiej, no ale nadal jak wyżej jest opisane
nie mam pojęcia od czego to zależy, od tego co zjem, od samego organizmu? lekarz przy okazji mi mówił, że jak sie je mało tej "gównianej" masy jak makarony, płatki itp. to po prostu nie ma z czego być... a skoro jesz mało (zależy jeszcze co) to chyba normalne
moge ci polecić - otręby pszenne, pomogły moim flakom wrócić do normy, usunęły zaparcia ;P a co lepsze kibel był codziennie lub ewentualnie z 1-2 dniową przerwą, teraz je odstawiłam, bo nie chce tego żreć do końca życia

ale czy to też nie oznacza np. dobrej diety, bo organizm nie musi usuwać wiele syfu?

preparaty i herbatki odpadają, nie chce żeby moje jelita sie uzależniły od tego ;) z kawą to różnie bywa, czasem mnie gna, czasem nie (może przez śmietane) ;d
a lewatywa, no przecież nie codziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peeling dla mężczyzn

Następny temat

Bieganie co chwilę do kibla

WHEY premium