SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peeling dla mężczyzn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
siemanko, jak w temacie :) czy jest cos takiego, jakiej firmy i ile kosztuje? i prosze o odpisanie mi w temacie o pielegnacji dla mezczyzn:)

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
Myślałem, że tylko ja stosuję peeling ;P Aktywny żel do peelingujący pod prysznic HB naprawdę oczyścił mi skórę, wygładził ją, a w kondycji była fatalnej. Kosmetyk bez konserwantów. Fajnie, że faceci również w tym kraju mogą o siebie dbać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
wiesz,my kobiety niepozornie,też mamy skóre
peelingu wszyscy możemy używać tego samego bo z założenia służyć ma on do jednej,konkretnej rzeczy a mianowicie usunięcia martwego naskórka
do wybroy będziesz miał tylko różnego rodzaju ziarnistość
ha!i tu-zależnie od rodzaju cery jaką posiadasz

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
same asy

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5108
ja uzywam garnier czysta skóra 3w1 :)
ogólnie polecam firme garnier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
garniera jest ok!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie wiedzialem ze juz chlopcy sie biora za takie specyfiki,
tez musze sobie kupic
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
widzialem peeling dla mezczyzn jak na razie tylko w oriflejmie:) chodzi mi o to, ze my mamy grubsza skore i moze potrzebujemy jakiegos nie wiem, mocniejszego, grubszego... jezeli sie myle to prosze o wskazanie mi najlepszego peelingu :)

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1331
no właśnie wescie cos doradzcie... takie cos dla faceta z tradzikiem moze byc?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20349 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 297 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29079
ja używam garniera i jest ok
1

latin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Hmm...Grubsza skóra...Może papier ścierny? Ja czasem stosuję sposób, który ktoś zaproponował na forum czyli dodaję do zwykłego żelu pod prysznic fusy po kawie - nic nie kosztuje, a zapach pobudza do życia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
oj Molu Molu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzadkie wlosy

Następny temat

Problem z wypróżnianie

WHEY premium