SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czeste wyproznianie, co moze byc powodem?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 350
Od jakiegos czasu mam tak, ze po przebudzeniu lece do lazienki. Potem jem sniadanie ( najczesciej platki owsiae ), pol godziny po tym biore monohydrat kreatyny i przed wzieciem kreatyny lub po potrafie jeszze 2 razy pojsc do lazienki i sie wyproznic;/

Przewaznie jem tak:
owsianka/jajecznica/omleta, przewaznie jest to owsianka
na 2: omlet
3 posilek przed treningiem, ryz + pieczona piers z kurczaka
po treningu gainer
pol godziny godzine po gainerze posilek potreningowy taki sam jak przed
i potem przewaznie jestem u dziewczyny to zjem cos zeby bylo
a ostatni posilek to twarog lub serek wiejski

Z gory dziekuje za jakas pomoc. Moze dieta full dopieta nie jest no ale na duzo wiecej nie moge sobie pozwolic, a i tak trak tragicznie chyba nie ma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10928 Napisanych postów 62683 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538478
Masa kałowa jaką ma konsystencję/kolor..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rozne, raz stolec raz rzadko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2647
Dużo może być przyczyn. Od dawna tak masz? Próbowałeś modyfikować dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No od jakiegos czasu. Wczesniej mialem np czeste bole glowy i objawy jak przy goraczce ale po wizycie u 2 "specjalistow" ktorzy nic nie stwierdzili tylko mnie jeszcze jeden obrazil dalem sobie spokoj. Po zaczeciu brania odzywek bole glowy sie zmniejszyly i rzadziej tak mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiaj np wstalem, pol godziny polezalem i do lazienki. ZJadlem sniadanie i znowu po sniadaniu, do szkoly dojechalem i znowu do lazienki polecialem;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2647
To może być wszystko, ale lepiej skontaktować się z lekarzem, bo może się skończyć źle dla jelit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W tym tygodniu koncze cykl na krecie i zobacze jak bedzie to dalej wygladalo. No ale w sumie jak ze 2 razy zapomnialem z rana lyknac bo sie spieszylem to tez tak mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To raczej nie od krety, naprawdę radzę kontakt z lekarzem, w przypadku mojego kolegi podobna sytuacja skończyła się zapaleniem jelit.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol szyi i sztywnosc karku

Następny temat

Grzybica,czy to choroba na całe życie??