SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z treningami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 511
Witam!!!

Otóż mam problem z treningiem ćwiczę na siłowini ok.10 miesięcy i od początku ćwiczyłem splitem do tej pory. Od tygodnia stosuje trening FBW,ale czytałem że powinno się FBW stosować od początku a potem split.Po tych 10mc splitu widzę jakieś efekty głównie w sile ale w masie też jednak małe sam juz nie wiem co robic
proszę o pomoc

"Na sucho to nawet trawa nie rośnie"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 522 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5001
musisz podac kilka informacji o sobie ;wypelnij ankiete,podaj ten spliy ktorym jechales, podaj ciezary na jakich pracujesz w wl MC przysiadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
założe, sie ze ten split nie uwzgledznial nog wiec nie poda wynikow w przysiadzie czy mc
Obym się mylił

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2011-06-11 23:18:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 522 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5001
nie widzialem tu od kilku miechow zadnego porzadnego splitu....a wlasciwie nie widzialem wogole!!!!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dniowy

Następny temat

Problem z treningami Split i FBW

WHEY premium