SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z siłą!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 414
Jak narazie bede zaczynal nowy cykl z planem staggy'iego. Po tym cyklu mam nadzieje ze moja sila jakos sie ruszy. Nie oczekuje ze skoczy na maxa ale ze chociaz troszke sie poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
hehe "sog duchowy" :) :D Michal29 nie ma za co w koncu jestesmy to poto zeby sobie pomagac:) pozdro ;) a tak przy okazji to wlasnie jestem po pierwszym tyg. tego treningu :) mam nadzieje ze nie bedzie to stracony czas ;] pozdro :)

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
jak tak się przyglądałem temu treningowi to wydał mi się bardzo podobny do mojego czyżby mistrz polski ściągał odemnie

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
hehe nie pochlebiaj sobie ;PP :D pozdro :D

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
ale pieprzycie glupoty... wcale to nie jest jakis trening z kosmosu... najpierw przejzyjcie go a ptm oceniajcie np.
pierwszy czy tam ktorys tydz. i przykladowy dzien... 80% mc 6 serii po 2 powtorzenia!! to jest duzo?? to jest cale gowno jak to sie mowi. sam robie ten trening teraz bo zastuj mam... i chodze na silke 3 razy/week i robie do tego wszystkie partie. nie ma zadnego problemu poza tym po takim treningu nic praktycznie nie czuje wlasnie skonczylem pierwszy tydzien tego treningu i zero jakiegos przemeczenia... tu jest stopniowe dodawanie powtorzen w poszczegolne dni a dopiero w 3 czy 4 tyg wzrost ciezaru. wydaje mi sie zatem ze ten trening moze byc rowniez dla mnie ze stazem prawie 11 miesiecy i zamierzam na nim trenowac te 6 tygodni... pozdro

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311
chwilowy
jak wtedy rozkłada się poszczególne grupy mięśniowe w tygodniu?
Z zastosowaniem treningu na klatkę Dymka?
Bo nie było na tej stornie żadnej wzmianki.

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
ja tam jade klasyczny split ;D do tego treningu olewka na to ze 3 razy/week klatka ;p tylko ze z czasem jak intensywnosc trenindu wzrosnie gdzies kolo 3-4 tyg i do konca to bedzie troche ciezko zrobic klatke i barki :) ale damy rade... trzeba sie czasem pomeczyc
przeciez samej klaty nie bede dymal ;D jak Jarek Dymek ;D hehe pozdro

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
dobrze tylko ze w tym treningu max na jeden trening to 6 serii ;p

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311
Ale robisz trening trzydniowy?
Czy cztery dni i w tym 3 razy robisz klatkę?

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
3 razy/week na profesjonalnej silce... i jeszcze we wtorki lub soboty robie przedramie i brzuszek u siebie na silce:) taka prowizorka ;] a te partie dlatego ze nie mam duzo dobrego sprzetu zeby zrobic inne partie u siebie:) bo rozlozyl bym to inaczej :)

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu:)))

Następny temat

biceps + triceps

WHEY premium